Світовий футбол 17 Серпня, 18:40 441
​УЄФА назвав номінанток на найкращу футболістку сезону-2021/2022 | 19-27
УЄФА назвав трьох номінанток на звання найкращої футболістки сезону-2021/2022.

У шорт-лист претенденток потрапили Бет Мід, Олена Обердорф та Олексія Путельяс.

Нападник Бет Мід виступає за жіночу команду «Арсеналу». Минулого сезону вона стала чемпіоном Європи – 2022 у складі збірної Англії, а за підсумками турніру була визнана найкращим гравцем змагання та найкращим бомбардиром. Опорна півзахисниця Олена Обердорф у складі «Вольфсбурга» виграла дубль у країні, дійшла до півфіналу жіночої Ліги чемпіонів, а також у складі збірної Німеччини виступала у фіналі Євро-2022, де поступилася англійкам. Олексія Путельяс виграла у складі «Барселони» усі внутрішні трофеї, а також дійшла до фіналу турніру Ліги чемпіонів, у якому стала найкращим бомбардиром команди.

Нагороду найкращій футболістці вручатимуть 25 серпня. Цього ж дня аналогічні нагороди отримають футболісти, а також буде проведено жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. Чинною володаркою титулу найкращої футболістки є Олексія Путельяс.