Роналду отримав умовне попередження від поліції у справі про розбитий телефон уболівальника

Світовий футбол 17 Серпня, 18:43 223
Роналду отримав умовне попередження від поліції у справі про розбитий телефон уболівальника
Нападник «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду отримав попередження від поліції Мерсісайда у справі про заподіяння вболівальнику матеріальних збитків, повідомляє Mirror.

За даними джерела, у заяві поліції Мерсісайда йдеться про те, що 37-річний футболіст добровільно з'явився в поліцію і був допитаний.

«Ми можемо підтвердити, що 37-річний чоловік добровільно з'явився в поліцію і був допитаний у зв'язку із заявою про напад та заподіяння шкоди. Звинувачення ставиться до інциденту після футбольного матчу «Евертон» - «Манчестер Юнайтед» на стадіоні «Гудісон Парк» у суботу, 9 квітня. Справа була закрита після винесення умовного попередження. Справа була розглянута у формі умовного попередження. Наразі справу завершено», — йдеться у заяві поліції.

Передбачається, що Роналду погодився виплатити компенсацію вболівальнику.

Нагадаємо, що після поразки в матчі з «Евертоном» (0:1) Роналду, який ішов у підтрибунне приміщення, вдарив рукою по телефону, який протягнув уболівальник. Пізніше португалець вибачився за свою поведінку та запросив фаната на матч.

Старшим уболівальником виявився 14-річний Джей Хардінг, котрий страждає на аутизм і прийшов на стадіон «Гудісон Парк» разом з мамою.