Три антигерої матчу «Динамо» - «Бенфіка»

Динамо Київ 18 Серпня, 10:52 3515
Три антигерої матчу «Динамо» - «Бенфіка» | 19-27
Лісабонці у Лодзі здобули впевнену перемогу над київським клубом.

«Динамо» - «Бенфіка» 0:2

Прикрий результат, прикрий і провальний перший тайм... Таке враження, що наші футболісти вийшли розібраними на гру, або перегоріли і не змогли як слід налаштуватися. Величезна кількість браку і знову жахлива обрізка на своїй половині поля призвела до, мабуть, ключового моменту протистояння. Коли рахунок став 0:2, навіть у найбільших фанатів Динамо віри було мало.

Але не можна сказати, що уся команда провалила гру, є декілька футболістів, які видали чудовий матч, виділялись свєю грою і саме завдяки ним другий тайм був досить позитивним. Але цього разу ми поговоримо не про тих, хто відіграв добре, а про антигероїв, які точно не можуть занести до активу собі цей матч.

Віктор Циганков

Така вже доля лідера команди. Коли ти граєш на високому рівні і тягнеш команду на собі, то ти герой і вся увага дістається тобі, а ось коли провалюєш матч, то і отримуєш такий же рівень критики.

Судячи з першого тайму, Циганкову було досить комфортно в атаці, адже вільного простору у нього було багато. Той таки Штурм та Фенербахче куди більш активно і жорстко опікали Віктора. Були два удари від нашого капітана: одного разу пробив майже по центру з вигідної позиції, а ще один постріл полетів повз ворота. У якийсь момент Циганков почав багато помилятися і одна із його помилок стала фатальною. Просто жахливий пас назад, який я б назвав «Пасом ціною в 36 мільйонів євро» (саме стільки Динамо може отримати за вихід у груповий раунд ЛЧ). Цей гол стався після того, як кияни максимально вирівняли гру, стали частіше підходити до воріт Бенфіки і створювати моменти і ця помилка дуже сильно підкосила наших хлопців, а португальці на куражі могли ще й третій забити у роздягальню.

Віктор відіграв 64 хвилини. За цей час він втратив мяч 15 разів, точність передач склала усього 74%.

Сподіваємось, що наш лідер якомога швиде забуде цей матч і з правильними думками і настроєм підготується до матчу у Португалії.

Володимир Шепелєв

З одного боку Шепелєва досить важко критикувати, адже знову опинився у такій ситуації, що він вимушений грати на фланзі і це взагалі не його позиція. Однак, давайте вже не робити поблажки, адже це вже не вперше коли Луческу ставить Володимира не на рідну позицію. Шепелєв був одним із найбільш непомітних гравців на полі і у певних моментах мені здавалось, що його взагалі нема на полі. Він за 74 хвилини усього 18 разів був з мячем!!! При цьому у його активі лише 1 загострююча передача, а решта це короткі паси ближньому, або проста гра назад.

Шепелєв виграв 2 єдиноборства з 10 і це показник того, що навіть граючи без мяча він користі приносив дуже мало.

Можливо, після учорашніх страждань Шепелєва Луческу щось змінить і роль Володимира буде іншою. Ну, а поки, записуємо його у трійку антигероїв матчу.

Динамо» поступилося «Бенфіці» у першому матчі кваліфікації плей-оф Ліги  чемпіонів | suspilne.media

Олександ Андрієвський

Ех, як же не вистачало Сергія Сидорчука у центрі поля. Перший тайм від Андрієвського був дуже слабким, він постійно був на крок позаду від гравців Бенфіки і не встигав прочитати гру. Це призвело до того, что Олександр інколи фолив і вже у першому таймі арбітр посадив його на жовту картку і це змусило Андрієвського дуже обережно діяти у другій 45-хвилинці.

Якщо подивитися на статистику, то тут кидаються в очі 83% точність передач і 9 втрат. Насправді, 83% це хоч і виглядає, як задовільний показник, але для опорника це дуже мало. Для порівняння: у Сидорчука за 120 хвилин матчу проти Штурма точність передач 92%, а середня точність за 4 гри кваліфікації склала 90%. Сергій - це в першу чергу спокій, холоднокровність і надійна гра, а у Андрієвського цього не було у той вечір.