Футбол України 18 Серпня, 18:02 410
«Житлобуд-2» розгромив грузинок в першому раунді кваліфікації жіночої Ліги Чемпіонів | 19-27
Найкраща команда чемпіонату України серед жінок минулого сезону – «Житлобуд-2» - впевнено стартувала в Лізі Чемпіонів.

Харків’янки у першому раунді кваліфікації не залишили шансів представницям Грузії «Гурії».

Ірина Котяш відкрила рахунок вже на першій хвилині, а на сьомій Роксолана Кравчук подвоїла перевагу. Перед перервою Яна Калініна зняла питання про переможця. Втім, у другому таймі Ольга Осіпян та Ірина Котяш додали ще по голу. В підсумку 5:0. В наступному раунді «Житлобуд-2» зустрінеться з переможцем пари «Шимкент» (Казахстан) - «Спліт» (Хорватія). Цей матч відбудеться в неділю, 21-го серпня.