Футбол України 18 Серпня, 23:01 1424
Вилучення, автогол і гол на останніх хвилинах: «Дніпро-1» поступився кіпрському АЕКу | 19-27
Колектив Олександра Кучера зменшив власні шанси на участь у Лізі Європи.

Ліги Європи УЄФА. Кваліфікація. Плей-офф. Перший матч.

«Дніпро-1» – АЕК Ларнака - 1:2

• Голи: Сваток, 90 – Альтман, 16, Сваток, 30 (авт.)
  • Вилучення: Сарапій (Дніпро), 90+5 (друге попередження)

«Дніпро-1»: Макс Валеф – Бусанелло, Сваток, Адамюк, Танчик – Сарапій, Когут (Громов, 46) – Бланко, Піхальонок, Пуріта (Назаренко, 61) – Довбик.

Для дніпрян це був перший офіційний поєдинок у 2022 році, до того ж дебют нового головного тренера Олександра Кучера. Кіпріоти скористали цим і змогли двічі реалізувати перевагу у першому таймі. Альтман відкрив рахунок, а Сваток відзначився у власних воротах.

Втім у перерві Кучер зумів знайти підхід до підопічних, і дніпряни, без перебільшення, домінували у другому таймі – 19 ударів (11 у площину воріт). Проте забити номінальним господарям (матч відбувався у Кошице) вдалося лише раз – Сваток реабілітувався за автогол на 90-й хвилині. У компенсований час Сарапій отримав другу жовту, тож у наступному поєдинку команді доведеться обійтися без Едуарда.

Матч-відповідь на Кіпрі відбудеться 25 серпня.