Футбол України 19 Серпня, 18:08 598
«Інтерес від італійських команд є»: Довбик оцінив свій потенційний трансфер у клуб із Серії А | 19-27
​Нападник Дніпра-1 та збірної України Артем Довбик підбив підсумки поразки дніпрян від кіпрського АЕКу у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги Європи, а також відповів на запитання щодо його трансферу до Серії А.

25-річний форвард вважає, що Дніпро-1 незаслужено програв (1:2), оскільки за рахунок характеру можна було перемагати у домашньому поєдинку, незважаючи на провалений перший тайм.

Також футболіст вважає, що у другому таймі потрібно було поводитися агресивніше, тоді можна було б розраховувати хоча б на нічийний результат:

«Так, було важливо вийти на другий тайм агресивно. Якби ми забили швидкий гол, можливо, була б зовсім інша гра. Атмосфера супер. Тут чудовий компактний стадіон. Все було топ».

Окремо Довбик торкнувся теми його потенційного переходу в італійську команду. Нагадаємо, що гравцем цікавилися Торіно та Салернітана:

«Інтерес є, але зараз я перебуваю в Дніпрі-1 і готуюся до другої гри», - цитує футболіста сайт FC Dnipro.

Нагадаємо, дніпровський клуб хоче виручити за футболіста понад десять мільйонів євро.