Вболівальники АЕКу - про гру з «Дніпром-1»: «Через війну в Україні не залишилося сильних клубів»

Світовий футбол 20 Серпня, 15:30 243
Вболівальники АЕКу - про гру з «Дніпром-1»: «Через війну в Україні не залишилося сильних клубів»
Кіпріоти загалом задоволені грою команди та підсумковим результатом, але засмучені тим, що АЕК пропустив гол наприкінці зустрічі, а також тим, що у команди не залишилося сил провести хорошу контратаку та забити третій м’яч.

Вони вважають, що «Дніпро-1» вже після жеребкування був аутсайдером протистояння, до того ж українська команда має багато проблем, тому для АЕК соромно буде не пройти в груповий раунд Ліги Європи.

Satrakis: Після жеребкування був впевнений, що ми матимемо певні проблеми з українцями, але ми зможемо пройти до групового раунду Ліги Європи. Тепер розумію, що жодних проблем із цим суперником у нас не буде. Головне, не розслаблятися наступного разу.

Kostas: Думаю, що нам трохи пощастило. «Дніпро-1» справді слабко зіграв у першій половині матчу, але під кінець гри доставив нам багато проблем. Жаль, що ми видихнулися і не могли нормально вийти в контратаку. Мали ловити українців, які всією командою переходили на нашу половину поля. Мали забивати ще, але надто рано розслабилися.

Apostolou: Не хочу заздалегідь писати про вихід до групового раунду Ліги Європи. На мою думку, гра в цілому була рівна, з невеликою перевагою АЕК. У матчі-відповіді може статися все що завгодно, рано ще радіти.

Motoc: Нормально зіграли. Виграли у виїзному матчі, подивилися на рівень суперника. Думаю, що зробимо правильні висновки, і вдома в них спокійно виграємо, і вийдемо до групового раунду Ліги Європи. Все в наших руках.

Rimistikleo: Погано, що пропустили гол наприкінці матчу. Було б набагато спокійніше грати, якби виграли з різницею у два голи. Цей гол зіпсував все враження від гри команди.

Pieretti: «Дніпро-1» має кілька хороших гравців. Можна було б запросити їх до нашої команди після другого матчу. Думаю, зараз можна дуже легко переманити гравців з українських клубів.

Ignea: «Дніпро-1» ще непогано грав як для команди з країни, в якій йде війна. Якби їм трохи більше пощастило, то вони могли б навіть зіграти сьогодні внічию. На більше вони не здатні, але в цілому вони швидше за мене приємно здивували, ніж розчарували. Думаю, що у Лізі конференцій у них буде шанс вийти із групи.

Lamakia: Через війну в Україні просто не залишилося сильних клубів. Нам ця ситуація чудово знайома, коли якась країна хоче навіщось відхопити шматок території, через що сотні тисяч, а то й мільйони людей страждають. Все це дуже жахливо. Хочеться українцям побажати пережити все це та знову почати жити нормальним життям.

Rachimi: «Дніпро-1» має непогану команду, але в них недосвідчений тренер, який не може скористатися потенціалом своїх гравців. За інших обставин, українці могли б сьогодні у нас виграти. Особисто в мене залишилося багато питань до гри АЕК, незважаючи на перемогу у цьому важливому матчі.

Metaxas: Українцям потрібно запастись терпінням. Ця війна затягнеться, як і багато інших війн, у яких ніхто не хоче здаватися. Звичайно, український футбол від цього сильно постраждав. І постраждає ще більше. Але не думаю, що зараз жителі України сильно засмучуватимуться через поразки у спорті.

Theo: Коли люди пишуть про те, що АЕК виграв у «Дніпра-1» лише через те, що в Україні триває війна, то мене це дуже дратує. А хіба наші клуби не обігравали українців раніше? Обігравали. І тоді не було жодної війни в Україні. Давайте не будемо принижувати досягнення кіпріотських клубів і не говоритимемо, що ми не можемо українців обіграти в чесній боротьбі. Це ж повна нісенітниця.

Alexis: Потенційно АЕК сильніший. Це ми вже довели у першому таймі. Але якщо ми дозволятимемо українцям вільно грати, якщо відходитимемо до своїх воріт, то нічим хорошим це для нас не закінчиться. Сьогодні ми виграли, але наступного разу можемо і програти, якщо кинемо грати після другого голу.

Stilinidis: Дуже багато уваги тому, що ми грали з українцями. Яка різниця з якої країни команда? Таке відчуття, що якби ми грали з поляками чи угорцями, то не змогли б у них виграти. Просто АЕК знаходиться у чудовій формі і може обіграти будь-кого. Якщо не вірите, то спитайте у сербів.

Adamantios: У матчах з «Партизаном» та «Мідтьюлландом» була рівна гра. З данцями нам не пощастило, із сербами пощастило. Але сьогодні АЕК просто був сильнішим, без жодних питань. Давайте просто зіграємо так само впевнено у матчі-відповіді, і насолодимося матчами в Лізі Європи. Можливо, АЕК недостатньо сильний для Ліги чемпіонів, але точно ми не повинні опуститися до Ліги конференцій, це вже не наш рівень. Нехай там грають українці.