Футбол України 21 Серпня, 16:18 431
«Нам було важко у другому таймі». Зінченко прокоментував перемогу «Арсенала» над «Борнмутом» у матчі АПЛ | 19-27
Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко провів 90 хвилин у вчорашньому виїзному матчі своєї команди проти «Борнмута» у рамках третього туру АПЛ.

«Каноніри» обіграли суперника з рахунком 3:0 завдяки дублю норвезького хавбека Мартіна Едегора та голу французького захисника Вільяма Саліба та вийшов на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії.

Українець Олександр Зінченко, який зіграв повний матч на позиції лівого захисника, прокоментував поєдинок.

«У другому таймі вони почали грати з трьома захисниками, нам було важко, але у підсумку ми не пропустили – це найголовніше. Нам ще багато потрібно поліпшити, але я думаю, що ми на правильному шляху. Нам потрібно показувати найкращу гру щотижня», – сказав Зінченко.

У четвертому турі АПЛ Арсенал зустрінеться із «Фулхемом». Лондонське дербі пройде на стадіоні «Емірейтс» 27 серпня.