​«Динамо» - чемпіон». Співаковський дав прогноз на новий сезон УПЛ

Динамо Київ 21 Серпня, 20:24 707
​«Динамо» - чемпіон». Співаковський дав прогноз на новий сезон УПЛ
Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський про новий сезон УПЛ.
«Динамо» - чемпіон. Тому що під час Льодовикового періоду папороть спостерігала за тим, як дохли тиранозаври.

«Шахтар» - гарсон номер два. Не дуже зрозуміло, у що хоче грати Йовічевіч, але з таким підбором гравців (навіть без бразильців) соромно падати нижче. А якщо місити виноград голими ногами – не дворянська справа, скоріше надягайте Лассіну. Хоча б одну.

«Ворскла» - третя сила. Крамниця поки вузька, але зіскок із єврокубків у цьому плані дуже доречний. Єдиний клуб, який збільшив бюджет після того, як долар підповз до сорокета. Ну і, звичайно, цікаво подивитися: чи вміє Скрипник ідеально креслити щось крім ромба. Особливо після того, як йому дозволили обирати собі гравців.

«Дніпро-1» - четверта сила. Підлога Маккартні колись сказала, що неможливо розігріти суфле. Він не був знайомий із Коломойським. Ігор Валерійович радує себе сам, знищуючи будь-яку навколишню стабільність. Потрібен «геволт». Але кармічно це має закінчитися якоюсь лажею.

«Зоря» - п'ята колона. І це може виявитися авансом. Думаю, Ван Леувен ще не зрозумів, куди він потрапив. Тут будуватимуть барикади та поливатимуть розпеченою олією. Катапульта може вистачити. А з адаптацією до кризових ситуацій Патрік має проблеми. Про це відомо в Ізраїлі. Свіжих кадрів навезе «Простар». Чи вистачить свіжих ідей?

Далі – все складно. І я постарівся в активному пошуку аргументів. Один із гравців, який бачив в УПЛ усе, сказав мені про суперників після серії спарингів: «Вони однакові – від «Олександрії» до «Минаю». Начебто вилізли з інкубатора», — прокоментував Співаковський.