Світовий футбол 21 Серпня, 22:05 475
«Наполі» завдяки дублю Кварацхелії розгромив «Монцу» – феєричний дебют від грузина, який забиває у другому матчі поспіль  | 19-27
У неділю у 2-му турі чемпіонату Італії відбулось декілька матчів.

Італія, Серія А, 2-й тур

Наполі – Монца – 4:0

Голи: Кварацхелія, 35, 62, Осімхен, 45+2, Че, 90+4

Новачку Серії А – Монці – поки не вдається здобути бодай очко у дебютному сезоні. Дітище Берлусконі поступилось у першому матчі Торіно 1:2, а у своєму другому поєдинку в еліті було розгромлене на виїзді Наполі. Героєм зустрічі став Хвіча Кварацхелія, якому вдалось оформити дубль, забивши таким чином вже три голи 3 і віддавши асист у двох матчах за партенопейців. Між голами грузина встиг відзначитись і Осімхен. Гості в середині другого тайму спромоглись скоротити, але VAR зафіксував фол і гол скасували.

Емполі – Фіорентина – 0:0

Вилучення: Луперто, 67 (Емполі, червона картка)

Емполі вдало оборонявся весь перший тайм матчу проти Фіорентини і пішов на перерву без пропущених голів. В середині другої сорокап'ятихвилинки становище господарів погіршилось – Луперто за підніжку отримав червону карту і залишив «синіх» у меншості. Згодом Соттіль майстерно пірнув у штрафному суперника і вимагав пенальті для Фіорентини, але, в результаті, після перегляду VAR, отримав «гірчичник» за симуляцію. Емполі таки вдалось вистояти і здобути очко – непоганий доробок для команди, яка півтайму провела удесятьох.