«Ворскла-Харків-2» вийшла до другого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

Світовий футбол 21 Серпня, 22:31 718
«Ворскла-Харків-2» вийшла до другого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів | 19-27
Харківський Житлобуд-2, який виступає на міжнародній арені під назвою Ворскла-Харків-2, обіграв БІІК-Шимкент із Казахстану в рамках фіналу першого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів-2022/2023 – 2:0.

Обидва голи українки забили після перерви. На 52-й хвилині відзначилася Корсун, а підсумковий рахунок на 79-й хвилині встановила Ткачук.

Завдяки цій перемозі команда Наталії Зінченко вийшла до другого раунду кваліфікації жіночої ЛЧ. Жеребкування наступного етапу турніру відбудеться 1 вересня.

Перші поєдинки другого раунду кваліфікації відбудуться 20/21 вересня, матчі-відповіді — 28/29 вересня. Переможці вийдуть до групового етапу турніру, матчі якого відбудуться у жовтні-грудні.

Ворскла-Харків-2 – єдиний представник України у Лізі чемпіонів. Минулого сезону команда під назвою Житлобуд-2 завершила осінню частину чемпіонату України на першому місці.

Жіноча Ліга чемпіонів 2022/23. Кваліфікація. Шлях чемпіонів. Перший раунд. Фінал групи 3

БІІК-Шимкент (Казахстан) – Ворскла-Харків-2 (Україна) – 0:2 (0:0)

Голи: Корсун, 52, Ткачук, 79