Святослав Сирота про трансфер «Ворскли»: «Півмільйона євро за гравця зараз – це дно»

Футбол України 22 Серпня, 11:42 360
Святослав Сирота про трансфер «Ворскли»: «Півмільйона євро за гравця зараз – це дно»
Колишній голкіпер «Динамо-2», «Дніпра», «Вереса» та тернопільської «Ниви», екс-президент ПФЛ Святослав Сирота прокоментував інформацію про те, що «Ворскла» за 500 тисяч євро підписала албанського форварда Таулянта Сефері. Раніше він виступав за «Тірану».
«Півмільйона євро зараз? Коли діти на вулицях збирають по крихіткам кошти для ЗСУ, коли наближається осінь, і дуже багато потреб для ЗСУ у одязі, у нових карематах, спальниках, турнікетах.

Я цього не розумію. Якщо це правда, то це, реально, дно. Але, сподіваюся, що це просто хайп».

Пізніше Сирота доповнив свою думку, опублікувавши новий допис:

«Переспав з думкою про минулий пост. Видаляти його не буду. Але. Вже більше двох з половиною років зовсім не цікавився футболом. Від слова зовсім. Рішення було вірним. Робіть що завгодно. Я знову в іншому всесвіті ніж футбольна спільнота. Крім, друзів зі збірної.

Все спілкування з захисниками «різних статей бюджету» закінчилося. Є такий вираз - «бенкет під час чуми». Це про різні статті видатків. До нас прийшла червона чума. І робити бенкет недоречно. Навіть, якщо у когось є зайві кошти. А то може історія з тістечками королеви Марії-Антуанетти повторитися.

Тому залишу «тістечка» королям футболу, майстрам важливих для країни та футбольного клубу трансферів. І пропоную їм на всяк випадок відвідати найближчий до них госпіталь.

Безумовно, це не стосується тих, хто боронить або допомагає сьогодні нашій армії. А раз у нас немає 20 млн грн для покупки албанського форварда, то будемо шукати знову: каремати, спальники, турнікети, форма (8 комплектів), одноразовий посуд».