«Динамо» - фаворит, а на найкращого бомбардира претендуватимуть четверо. Прогноз експертів на УПЛ

Динамо Київ 22 Серпня, 22:03 770
«Динамо» - фаворит, а на найкращого бомбардира претендуватимуть четверо. Прогноз експертів на УПЛ
23 серпня стартує новий сезон чемпіонату України з футболу.

Незважаючи на військові дії, футбольним керівництвом країни ухвалено рішення грати матчі, але у безпечній зоні. Команди ослаблені: їх залишили легіонери, а на низку українських футболістів є серйозний попит за кордоном.

FanDay.net звернувся за прогнозом на новий чемпіонат до відомих українських тренерів: Дмитра Михайленка, Олександра Бабича та Олександра Чижевського.

Хто виграє чемпіонат України, а хто отримає путівку до єврокубків?

Дмитро Михайленко: Мені здається, що Динамо виграє чемпіонат. Путівку до єврокубків також отримають Шахтар, Дніпро-1, Ворскла.

Олександр Бабич: За чемпіонство боротимуться Динамо та Шахтар. Я думаю, що дві команди мають перспективу поборотися за перше місце. У обох команд хороша обойма з наших футболістів, тому основна боротьба розгорнеться між ними. За тими іграм, які я бачив, дуже солідно виглядала Зоря, хоч вони й програли другий матч, але в першій грі вони мені сподобалися. І цікаво виглядає Ворскла. Я думаю, ці команди знову боротимуться за єврокубки. За Дніпром-1, за цією грою в Лізі Європи видно, що команда ще не зіграна. Але в ході чемпіонату, маючи такий кадровий потенціал з футболістів, я думаю, вони також боротимуться за Лігу Європи.

Олександр Чижевський: Я гадаю, що цього року чемпіоном буде Динамо Київ.

Хто вилетить із чемпіонату України?

Дмитро Михайленко: Не знаю. Думаю, аутсайдери будуть ті самі – ПФК Львів та Минай.

Олександр Бабич: Тут важко сказати. За виживання так само боротиметься Минай, Львів може також бути у цій групі. Ще є час укомплектуватись. Зрозуміло, що зараз легіонерів буде мало, але питання, хто вилетить, має більше інтриги, ніж те, хто стане чемпіоном.

Олександр Чижевський: Важко сказати, бо там команд 8 боротиметься між собою за виживання. Тут важко виділити явного аутсайдера.

Хто стане найкращим бомбардиром?

Дмитро Михайленко: Якщо залишиться Довбик, то, можливо, він. Ще один варіант - Траоре, або Циганков з Бесєдіним. Хтось із цього квартету.

Олександр Бабич: Якщо брати за стабільністю, то вболіватиму і стежитиму за Степанюком із полтавської Ворскли. У тому чемпіонаті він досить непогано почав забивати, і в цьому в єврокубках виглядає непогано. Подивимося. Я думаю, тут буде якийсь нежданчик не з грандів.

Олександр Чижевський: Якщо всі залишаться, то Довбик чи Бесєдін.

Чи дограємо ми сезон?

Дмитро Михайленко: Складне питання. Дуже хочеться, сподіваюся, що так.

Олександр Бабич: Складне дуже питання. Хотілося б вже стартувати, дограти цей сезон, але дуже складно передбачити. Ми розуміємо, що агресія з боку Росії не припиняється, тож хотілося б, щоб ми дограли. Але питання складне у моменті безпеки.

За ким порекомендуєте стежити у новому чемпіонаті?

Дмитро Михайленко: Не думаю, що будуть якісь цікаві прориви. Особисто мені цікаво подивитися на Шахтар без легіонерів. Цікаво, як вони подолають цей період. Досить цікавим буде «злиття» Металіста та Дніпра-1. І як покаже себе Ворскла з новим тренером.

Олександр Бабич: Цікаво, як виглядатиме Мудрик у Шахтарі. Адже зараз гратимуть наші футболісти, наскільки стабільно він зможе виглядати як у чемпіонаті, так і в Лізі чемпіонів, розуміючи, що йому потрібно буде бути лідером команди. За Мудриком треба стежити.

Олександр Чижевський: Стежитиму за Мудриком, якщо він залишиться в чемпіонаті України.

Данило Вереітін