«Дії проти єдиного телепулу переслідуватимуться за законом»: Setanta – про зрив трансляції матчу Прем'єр-ліги

Динамо Київ 24 Серпня, 12:52 455
«Дії проти єдиного телепулу переслідуватимуться за законом»: Setanta – про зрив трансляції матчу Прем'єр-ліги
Матч 1-го туру української Прем'єр-ліги між «Зорею» та «Ворсклою» розпочався зі скандалу. Трансляція двобою так і не вийшла в ефірі Setanta Sports.

Setanta Sports відповіла на питання сайту Fanday.net про дії, які компанія має намір зробити у зв'язку із ситуацією зі зривом трансляції цього матчу в рамках єдиного пулу.

«Перш ніж виграти заявку на участь в українській Прем'єр-лізі, ми ретельно вивчили місцеве законодавство, зокрема закони про ЗМІ та спорт. До процесу залучили низку міжнародних консультантів, і лише переконавшись у цьому, ми вирішили подати заявку і створити єдиний телепул».

Компанія Setanta Sports заявила, що діятиме за законом і не має наміру залишати цю ситуацію без відповіді.

«Будь-які дії проти єдиного телепулу будуть переслідуватись за законом, у тому числі на спортивному рівні. Будь-які порушення, чи то з боку клубів чи окремих медіа-груп, не залишаться без відповіді. Тому Setanta Sports діятиме за законом і чекатиме на реалізацію відповідних рішень українською Прем'єр-лігою».

Setanta Sports зазначила, що єдиний пул створено і ніхто не має права розірвати цей договір.

«Також ще раз хочемо наголосити, що дохід, отриманий від міжнародної трансляції української Прем'єр-ліги, буде повністю використаний для УПЛ і, відповідно, для зміцнення та розвитку українських клубів. У цьому процесі ми вже ведемо переговори з більш ніж 30 країнами. Альтернативи єдиному телепулу немає, і цей проект не може бути пошкоджений діями окремих клубів чи медіагруп».

Нагадаємо, більшість клубів УПЛ проголосували за створення єдиного телепулу, транслятором якого було обрано Setanta Sports. «Зоря», ФК «Рух», «Дніпро-1» та «Динамо» виступили проти нього та заявили, що їхні матчі транслюватимуться в інших місцях. Також до цих клубів приєднався і «Металіст», матчі якого транслюватиме медіа-група «1+1».