«Мені до «Барселони» піти?»: Селезньов пояснив ситуацію з «Минаєм» і розповів про свою майбутню нову роль

Футбол України 26 Серпня, 14:24 602
«Мені до «Барселони» піти?»: Селезньов пояснив ситуацію з «Минаєм» і розповів про свою майбутню нову роль
Нападник «Миная» Євген Селезньов поділився планами на своє майбутнє після завершення кар'єри і відкинув ідею піти працювати тренером, оскільки нерви йому дорожчі.

Цього літа контракт 37-річного нападника з Минаєм добіг кінця, але до початку сезону питання про його продовження так і не вирішилося.

«Ми маємо деякі деталі, ми їх залагодимо і може буде, а може й не буде. Я не знаю, адже я не керівник. Є деталі, які потрібно вирішувати. Це не фінанси, вони ніколи не грали ролі у моїй кар'єрі. Якщо ти думаєш про фінанси – тоді ти вже заробітчанин, а ти маєш бути футболістом».
«Мені до Барселони піти? На даний час я в Минаї і хочу залишитися тільки тут. Тому що є чудові хлопці, яким потрібно допомагати. У них не вистачає впевненості, їх треба ще вчити, і якщо я їм це передам, то вони гратимуть на іншому рівні».
«Я тренером себе не дуже бачу. Що мені, з сивим волоссям ходити все життя? Я не хочу нервуватись. Функціонером так, але не тренером. Хочу пограти ще півроку. Я з футбольного поля розпочав свою кар'єру і на футбольному полі хочу її завершити», – заявив Селезньов в інтерв'ю «ЧИСТИЙ ПІДКАсТ».