«Красніков і Кучер домовилися, що мають повернутися через рік»: Підлепенець про «Металіст» та дебютний гол в УПЛ

Футбол України 26 Серпня, 15:30 247
«Красніков і Кучер домовилися, що мають повернутися через рік»: Підлепенець про «Металіст» та дебютний гол в УПЛ
Вінгер Металіста Євген Підлепенець поділився емоціями від свого результативного дебюту в УПЛ.

– Взимку Металіст мав багато якісних легіонерів, Олександр Ярославський ставив завдання – вийти в єврокубки. Але з початком війни ситуація у клубі змінилася. Іноземці поїхали, Красніков та Кучер пішли у Дніпро-1, забравши з собою кілька гравців. Яка мета стоїть перед Металістом зараз?

– Самі для себе ми поставили за мету – потрапити до зони єврокубків. Якщо цього від нас хотіли раніше, ми хочемо зробити це і зараз. Я вважаю, що у нас футболісти високого класу і ми можемо поборотися за топ-5.

– Красніков та Кучер попрощалися з командою перед відходом у Дніпро-1?

– Так, вони попрощалися та домовилися, що мають повернутися через рік. Думаю, всі чудово розуміють, що Красніков офіційно працює спортивним директором Дніпра-1, але на другому плані у нього все одно Металіст.

– Вас не кликали з собою у Дніпро-1?

– Особисто мене – ні.

– Раніше матчі Металіста із Дніпром були дуже гарячими. Чи буде зараз це протистояння таким, зважаючи на те, що багато гравців та співробітників Металіста перейшло до Дніпро-1?

– Як було, так і буде. Для нас зараз усі суперники важливі.

- Як думаєте, хто стане чемпіоном цього сезону?

– Думаю, що «Динамо». Шахтар поки що не вражає. Раніше в них грали бразильці і їм легше було розкривати оборону суперника. Зараз же їм, щоб забити, потрібні зони, а Металіст 1925 р. їх перекрив, і Шахтарю не вдавалося розкривати.