Мирон Маркевич - про групу «Динамо» в ЛЄ і те, що змінив би в грі «біло-синіх»

Динамо Київ 26 Серпня, 16:24 10603
Мирон Маркевич - про групу «Динамо» в ЛЄ і те, що змінив би в грі «біло-синіх»
Іменитий український тренер Мирон Маркевич прокоментував для 1927.kiev.ua жеребкування Ліги Європи для киян.

— Група Ліги Європи у киян біль-менш рівна. Правда, не знаю, який «Ренн» зараз, бо вони щороку змінюють склад. «Фенербахче» ми бачили недавно. Вони додали з новим тренером і буде непросто. За друге місце можна боротися. Кияни теж повинні додавати в грі, бо якщо вони й далі так гратимуть, як із «Бенфікою» - беззубо і безвольно, то навіть немає чого на поле виходити. Суперники в Лізі Європи - непрості команди, тому потрібно додавати в грі, проявляти характер.

У «Динамо» склад залишився майже без змін. Пішов Вербич - він і так не грав останні півроку. Щодо Де Пени, то це не той футболіст, за яким потрібно шкодувати. В основному, команда залишилася. Мірча Луческу - досвідчений тренер. Повинен щось робити. Потрібно вносити зміни в склад. Можливо, підпускати більше молоді. Тих же Ваната і Вівчаренка. Ставити їх двох на фланг - вони дають швидкість, є бажання грати. То моя думка.

— «Динамо» і «Шахтар» можуть зіграти матч 7-го туру в Лондоні - це хороший крок?

— Нехай грають. Це добре. «Рух» грав п'ять годин через повітряні тривоги. Ми, взагалі, були за те, щоб всі матчі проводити закордоном. Базуватися в Україні, а матчі грати в Польщі чи Словаччині, наприклад. Там багато наших вболівальників. Мало того, що в Україні пусті трибуни, так ще й футболісти бігають і слухають: гуде чи не гуде.


Микола Тимощук