Смерть Еміліано Сали: CAS виніс вердикт у суперечці двох клубів за сплату трагічного трансферу

Світовий футбол 26 Серпня, 20:22 256
Смерть Еміліано Сали: CAS виніс вердикт у суперечці двох клубів за сплату трагічного трансферу
«Кардіфф» і «Нант» понад 3 роки вирішують свої фінансові питання за мотивами сумнозвісного переходу нападника Еміліано Сали.

Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) офіційно підтвердив попереднє рішення Комітету ФІФА на користь французького клубу.

Загальна сума трансферу складала 17 млн євро, але Сала трагічно розбився у авіакатастрофі під час перельоту з Франції до Британії. CAS вважає, що Кардіфф повинен сплатити 6 млн євро першого траншу, який був повністю узгоджений за 2 дні до смерті аргентинця. Валлійці не погоджуються з цим вердиктом і платити поки не збираються. Кардіфф планує подавати ще одну апеляцію, а в разі повторної невдачі звернеться до неспортивного суду і спробує вибивати компенсацію з винуватців трагедії. Зокрема, є питання до Нанта та його представників, які були зобов'язані якісніше організувати переліт.

Нагадаємо, Сала перейшов з Нанта в Кардіфф Сіті в зимове трансферне вікно 2019 року. Увечері 21 січня форвард вилетів на приватному літаку в Уельс, але за годину до запланованого прибуття повітряне судно зникло з радарів. Пізніше пошукова група виявила на дні Ла-Маншу літак і тіло, яке, як з'ясувалося пізніше, належало Салі. Тіло пілота так і не знайшли.