Андрій Шахов: «Динамо» - єдиний український клуб, який має свій канал. Кому він потрібен без матчів першої команди?»

Динамо Київ 27 Серпня, 11:19 343
Андрій Шахов: «Динамо» - єдиний український клуб, який має свій канал. Кому він потрібен без матчів першої команди?»
Журналіст Андрій Шахов висловив свою думку щодо ситуації з єдиним пулом в УПЛ і з трансляцією матчів «Динамо»


«З нетерпінням чекаю на завтрашню трансляцію стартового матчу київського «Динамо» у чемпіонаті України. І це нетерпіння лише посилюється у світлі чергового витка традиційних розбірок навколо телепулу. Заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник чітко пояснив позицію клубу: «Ми хотіли, щоб нам дали можливість показувати (навіть із запізненням) наші матчі на загальнодержавних каналах. Із «Сетантою» домовитися не вдалося…».

На мою думку, все логічно. Особливо зараз, в умовах воєнного часу, футбол залишається тією маленькою віддушиною, яка може хоч трохи підняти нам настрій, і, на мою думку, зараз особливо важливо, щоб трансляції матчів були доступні мешканцям нашої країни. Зрозуміло, йдеться також про популяризацію і футболу в цілому, і «Динамо», «Дніпра-1», «Зорі», «Металіста», «Руху» зокрема. Який клуб не буде зацікавлений у зростанні числа власних уболівальників? Кому не очевидно, що те саме «Динамо» приверне до екранів значно більше глядачів на «2+2», ніж на «Сетанті»?

Щодо «Динамо» є ще одна важлива причина: київський клуб залишився єдиним в Україні, хто має клубний телевізійний канал! А кому цей канал буде потрібний, якщо він не має права транслювати матчі першої команди? Крім телеканалу, клуб активно розвиває свій Youtube-канал. І що його теж позбавити можливості показу матчів першої команди?

Наголошую: «Динамо» не заперечувало проти передачі телевізійних прав «Сетанті», але за умови показу максимум з 15-хвилинною затримкою на загальнодоступному каналі. Тобто хотіло повторити практику, напрацьовану на чотирьох матчах кваліфікації Ліги чемпіонів із «Фенербахче» та «Штурмом». Хочете дивитися у прямому ефірі: купуйте трансляцію на «Сетанті», інакше ви можете дивитися гру тільки з 15-хвилинною затримкою, - написав Шахов.