Олександр Бандура: «Повітряні тривоги сильно заважатимуть, але краще грати так, ніж взагалі не проводити чемпіонат»

Футбол України 27 Серпня, 11:40 123
Олександр Бандура: «Повітряні тривоги сильно заважатимуть, але краще грати так, ніж взагалі не проводити чемпіонат»
​Напередодні гри 2-го туру УПЛ «Олександрія» – «Минай» воротар гостей Олександр Бандура розповів клубній пресслужбі про налаштування на матч та поділився своєю думкою стосовно перенесення гри проти «Львова».

- З одного боку, ми отримали більше часу для підготовки до старту чемпіонату. Це для нас важливо, оскільки в команді дуже багато новачків і має бути 100-відсоткове взаєморозуміння. Так вийшло, що ми готувались до «Львова», а стартуємо грою проти «Олександрії». Тому очікувано з’явились зміни в тренувальному процесі.

Хай там що, ми готуємось, переглядаємо ігри «Олександрії». Нам по силах боротись з командою Юрія Гури за очки. Це моя думка.

– Наскільки важливо для будь-якої команди стартувати в чемпіонаті саме з перемоги?

– Футболіст, який виходить на поле, завжди хоче перемогти. Інших цілей немає. Тому і ми будемо виходити з думками про 3 очки. Але це футбол. Побачимо як складеться ситуація.

– Нас знову очікує футбол без глядачів…

– Футбол без вболівальників втрачає фарби. Це не те. Але наразі така ситуація в країні. Задля безпеки людей потрібно грати при пустих трибунах. Всі це мають розуміти. Дякувати Богу та ЗСУ, ми взагалі можемо грати у футбол, а українці – дивитись ігри по телебаченню.

– В першому турі були матчі, які переривались через повітряну тривогу. Такі паузи шкодять гравцям?

– Це дуже сильно буде заважати. Ти розігрітий, на адреналіні, думаєш про гру, а тут раптова пауза. Вона може продовжуватись 20, 30, 40 хвилин. Згасаєш і чекаєш доки гра відновиться. Але обидві команди в однакових умовах. Знову ж таки – все це задля безпеки. Краще вже грати так, ніж взагалі не проводити чемпіонат.

– Напередодні старту чемпіонату деякі журналісти поділились своїми прогнозами. «Минай» вважають аутсайдером сезону-2022/23. Це якось впливає на команду?

– Вважаю, що ці слова мають почути всі гравці й вони мають їх зачепити. Ми маємо виходити на поле ще більш мотивовані та своєю грою доводити, що ми можемо зайняти краще місце в турнірній таблиці ніж те, що нам пророкують.