Юрій Вірт: «Футбольний бог був сьогодні на нашому боці»

Футбол України 27 Серпня, 17:48 403
Юрій Вірт: «Футбольний бог був сьогодні на нашому боці» | 19-27
Наставник «Вереса» - про перемогу над «Ворсклою»

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт прокоментував перемогу на останніх секундах над полтавською «Ворсклою» (2:1).

«Вітаю вболівальників із надзвичайно важливою перемогою. Ми грали проти дуже сильного суперника, нам протистояв дуже хороший тренер - Віктор Скрипник.

Упродовж перших півгодини «Ворскла» могла закривати цю гру. На щастя, ми вистояли. Богдан Когут виручав багато. В нас в цей час було багато браку, програвали підбори. Суперник повністю переважав нас на стандартах. Лише в заключній п‘ятнадцятихвилинці тайму ми заспокоїлися. Почали створювати. У Віталія Дахновського навіть був прекрасний шанс, який він не реалізував.

В перерві наголошували саме на тому, що треба вигравати боротьбу, вмикати швидкість. І у другому таймі команда дійсно, хотіла грати на перемогу. Билися до кінця. І, мабуть, футбольний бог теж був сьогодні на нашому боці.

Для нас це дуже важливо - обігрувати такі команди. Якщо далі гратимемо з такою самовіддачею - продовжимо набирати очки», – сказав Вірт.

Зазначимо, що після двох зіграних матчів «Верес» має стопроцентну кількість набраних очок і перебуває в лідируючій групі.