Світовий футбол 28 Серпня, 09:15 511
«Мілан» переграв середняка Серії А та очолив турнірну таблицю – Жиру забив диво-гол | 19-27
«Болонья» поступилась «Мілану» в рамках 3-го туру чемпіонату Італії.

Чемпіонат Італії 3-й тур

Мілан - Болонья 2:0

• Голи: Леао, 21, Жиру, 58

Господарі вирвались вперед на 21-й хвилині завдяки голу Рафаеля Леау. Ще до перерви форвард Мілана міг подвоїти рахунок – наприкінці першої половини він завдав потужного удару неподалік 11-метрової позначки, втім голкіпер парирував постріл.

А по перерві автор першого забитого м'яча майстерно асистував Олів'є Жиру. Француз відзначився не менш ефектним голом, пробивши зльоту в кут воріт суперника. Болонья так і не змогла нічим відповісти.

Отже, Мілан підіймається на вершину турнірної таблиці Серії А, здобувши 7 очок за підсумками трьох турів. Лаціо, Торіно та Рома поступаються «россонері» лише за різницею м'ячів. Болонья опиняється на 17-й позиції (1 пункт).