Футбол України 28 Серпня, 09:54 555
Скандал у Першій лізі – директор «Кременя» погрожує зняти команду з розіграшу чемпіонату  | 19-27
Функціонер команди з Кременчука Андрій Філь висловив своє невдоволення щодо суддівства у матчі 1-го туру проти МФК «Металург» (3:3).
«Відповідально заявляю: якщо суддівство, подібне до запорізького (а його ніяк не можна назвати об'єктивним), проти «Кременя» продовжиться, керівництво клубу вправі буде зняти команду з чемпіонату.

Не збираємось терпіти подібне ставлення до себе!» – цитує Філя FootBoom.

Нагадаємо, така категоричність функціонера зумовлена рішеннями арбітра, які залишили багато запитань. Поєдинок завершився з рахунком 3:3, однак у ворота «Кременя» було призначено 2 пенальті, а на 27-й хвилині червону картку отримав захисник гостей Данило Сидоренко. Цікаво, що «Кремінь» після 1-го тайму поступався 1:3 і зумів у меншості врятувати нічию.