Динамо Київ 28 Серпня, 18:55 2471
Стартуємо з поразки: «Дніпро-1» розгромив «Динамо» в стартовому матчі УПЛ 2022/23 | 19-27
Київське «Динамо» розгромно програло «Дніпру-1» в матчі другого туру УПЛ - 0:3.

«Динамо» - «Дніпро-1»: 0:3

• Голи: Сарапій, 43, Піхальонок, 55, Рубчинський, 90+1

Попередження: Шепелєв, 28, Караваєв, 35, Бущан, 42, Сидорчук, 68 — Сваток,26, Бузанелло, 45+2.

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Забарний, Попов, Кравченко, Сидорчук (К), Шапаренко, Буяльський, Шепелєв, Караваєв, Бєсєдін.

Запасні: Бойко, Нещерет, Боль, Бурда, Сирота, Тимчик, Кенджора, Яцик, Андрієвський, Царенко, Гармаш, Ванат.

«Дніпро-1»: Макс Валеф, Танчик, Сваток, Сарапій, Бузанелло, Бланко, Бабенко, Гуцуляк, Піхальонок, Громов, Довбик.

Запасні: Юрчук, Рибак, Кінарейкін, Логінов, Когут, Назаренко, Рубчинський, Кононов, Адамюк.

**********

Команди були заклопотані у єврокубках, тому пропускали перший тур УПЛ. На жаль, обидві зазнали невдачі – Динамо вилетіло з Ліги чемпіонів і гратиме у Лізі Європи, а СК Дніпро-1 у Лізі конференцій. Матч відбувався на Арені Львів і не потрапив на канали Setanta – працівників офіційного телепартнера УПЛ вкотре не пустили на стадіон «бунтівні» клуби.

Початок матчу вийшов вкрай обережним. Мірча Луческу навіть закричав «Чому назад?» підопічним, які мляво обігрувалися на своїй половині. Незабаром румуну довелося робити заміну – Попов не зміг продовжити матч і поступився місцем Забарному. СК Дніпро-1 взагалі не думав про атаки, але й супернику не дозволив багато. Формальні гості не соромилися діяти грубо, якщо цього вимагала ситуація. Шепелєв у відчаї вирішив «малювати» пенальті – жовта за симуляцію.

За півгодини підопічні Кучера набралися сміливості і самі почали створювати моменти. Бущану довелося двічі вступати у гру після ударів Гуцуляка та Сарапія. Динамо відповіло влучанням в поперечку від Сироти. Тайм спокійно котився до нульової нічиєї, але дніпрянам допоміг стандарт. Вони розіграли кутовий, і Сарапій у ефектному стрибку замкнув подачу Піхальонка.

Луческу явно не міг миритися з такою грою і провів дві заміни в перерві. Кендзьора-Гармаш вийшли замість Кравченка-Шепелєва. Гостроти в атаці це не додало, а от в обороні відбувся ще один провал. Кендзьора на своєму фланзі залишив купу простору Бусанелло, і бразилець викотив ідеальну передачу на Піхальонка – гол+пас вихованця Шахтаря!

Навіть такий ляпас не змусив Динамо зарухатися. СК Дніпро-1 легко читав примітивні комбінації киян, а закидання Сидорчука не знаходили адресатів. На 72-й хвилині Караваєв міг оформити черговий гол у цьому сезоні, але влучив прямо в руки Валефу. Це був перший удар Динамо у другому таймі...

Луческу продовжив кричати на весь порожній стадіон, робив заміни, але підопічні його не чули. Рахунок міг стати розгромним, коли штрафний призвів до пожежі у володіннях Бущана. Кучер навіть просив пенальті, проте арбітр проігнорував апеляції тренера СК Дніпро-1. Гості вирішили обходитись без подачок. В компенсований час Бущан відбив удар Довбика, захисники заблокували ще одну спробу, але дебютанту Рубчинському вже не завадив ніхто – сенсаційні 0:3!

Після безнадійного вильоту від Бенфіки підопічні Луческу жахливо починають і чемпіонат України. Натомість СК Дніпро-1 реабалітувався за Універсітатю і неабияк потішив своїх фанатів.