Кучер розгромив «Динамо» з першої спроби. Старим Дідівським способом

Динамо Київ 28 Серпня, 20:58 1338
Кучер розгромив «Динамо» з першої спроби. Старим Дідівським способом
Свіжі думки щодо головного матчу туру від Михайла Співаковського.

За ідеєю, команди виходять на поле з ідеями – старими чи свіжими. До рахунку 0:0 ці ідеї мають працювати, потім хтось включає план Б (якщо він є). Так ось перший тайм вийшов безідейним. Втім, якщо ідея Д-1 полягала в тому, щоби показати безплідність ідей ДК, то я згоден: це залік.

Після цього матчу не можна ставити однозначний діагноз тренерському штабу Д-1. Кучер почав із того ж, з чого Луческу в ДК: поставив команді чітку гру середнім блоком 4-4-2 без постійного високого пресингу, але без простору за спиною. Хоча це й не знадобилося: Динамо почало закидати в глибину лише за рахунку 0:2. Дніпро-1 забив першим, а згодом розірвав на контратаках. Старим Дідівським способом. Якщо Дід - це той же самий Луческу.

Артем Бесєдін - фсьо? Так, дві поспіль результативні помилки на стандартах – це too much. Луческу вміє довго терпіти, але зараз атака у безвиході. Схоже, що Бесєдін офіційно закінчився. Час нести нового. Але де його взяти? Подружжя після операції. Гармаш? За хімічними складами це шило краще мила... Ваш вихід, пане Ванате?

Перемога Д-1 над головним історичним конкурентом значно продовжує кредит довіри інвестора до компанії К-2 (Красніков – Кучер). Ганьба з АЕКом – неприємна тема, але привід викласти у ютубчик новий тролінг Ігоря Михайловича – максимально спокуслива перспектива.

Є відчуття, що Луческу час писати записку: «Не йдіть за мною, я заблукав». Сьогодні ми побачили, яким може бути Динамо без Циганкова довго. Відповідь - ніякою. Але згадаємо розмову позаминулого випуску про те, що може перешкодити ДК взяти золото. Схоже, Дементор висмоктує з маглів всю радість. Один із наших підписників запитав: «Що ще може дати Луческу Динамо?» Відповім коротко: міцних люлей. Тільки навряд чи допоможе. Люлей тут споживають регулярно. Набридло.

За день до старту ми вірили у Ворсклу і не вірили у Зорю. Реальність, м'яко кажучи, з нас познущалася. Ми віддали перемогу у чемпіонаті Динамо та розписалися під вироком Дніпру. Сьогодні реальність повела 2:0. Зрозуміло лише одне: такого чемпіонату ми не мали давно і, сподіваюся, такого більше не буде.