Світовий футбол 28 Серпня, 22:02 492
Кочергін шикарним голом долучився до розгромної перемоги в чемпіонаті Польщі – відео взяття воріт | 19-27
«Ракув» на виїзді розтрощив «Шльонск», а один із голів у ворота суперників відправив Владислав Кочергін.

Чемпіонат Польщі 2022/23, 7-й тур

Шльонск – Ракув – 1:4

Голи: Еспозіто, 58, (пен.) – П'ясецкі, 14, Кочергін, 47, Новак, 64, Вдов'як, 80

Ракув повів у рахунку на 14 хвилині завдяки голу П'ясецкі, а по перерві Кочергін подвоїв перевагу. Новак навісив з кутового на лінію штрафного, а Владислав ударом в дотик елегантно пробив.

Еспозіто ударом з пенальті відіграв один м'яч, але Новак та Вдов'як добили суперника. Додамо, що Кочергіна замінили на 71 хвилині.

Таким чином, Ракув набрав 10 очок та розташувався на 5 місці, Шльонск з 9 пунктами залишився десятим.