Віктор Вацко: «Я впевнений, що «Динамо» недостатньо укомплектовано як у плані якості, так і у плані кількості гравців»

Динамо Київ 30 Серпня, 11:48 926
Віктор Вацко: «Я впевнений, що «Динамо» недостатньо укомплектовано як у плані якості, так і у плані кількості гравців»
Журналіст Віктор Вацко в ефірі свого шоу «Вацко on air» поділився думкою про перспективи «Динамо» у групі Ліги Європи.
- Зрозуміло, що «Фенербахче» за підбором гравців – головний фаворит у групі. Порівняно з кваліфікацією Ліги чемпіонів, де «Динамо» пройшло турків, зараз до групового етапу Ліги Європи команда Жезуша увійде колективом, який уже притерся один до одного. А новий тренер уже чітко розуміє, що чекатиме від гравців. Мені здається, ця команда однозначно буде якіснішою, ніж її літній варіант, який грав проти киян.

З «Ренном» та АЕКом, теоретично, конкурувати можна. Тих кіпріотів ми вже бачили - нічого незвичайного в них немає. А «Ренн» зараз у середині турнірної таблиці чемпіонату Франції. Але я не впевнений у рівні «Динамо»... Я впевнений, що «Динамо» недостатньо укомплектовано як у плані якості, так і у плані кількості гравців. Особливо у групі атаки.

Ще є момент із логістикою. Ви уявляєте, який тиск буде чинитися на всіх гравців із цими перельотами, графіком матчів тощо, особливо з урахуванням такої кількості футболістів у команді? Який тиск чинитиметься на цю групу основних футболістів «Динамо»... Тому тут багато питань.