Вболівальники «Бенфіки»: «Яремчук давно зупинився у розвитку»

Світовий футбол 30 Серпня, 15:06 383
Вболівальники «Бенфіки»: «Яремчук давно зупинився у розвитку»
Португальські вболівальники задоволені тим, що Роман Яремчук пішов із «Бенфіки».

Спочатку багато хто сумнівався в тому, що український форвард зможе заграти в Португалії, хоча вдалий старт змусив критиків замовкнути на якийсь час. Але варто було Яремчуку перестати забивати, як його почали критикувати з новою силою. Перехід українця до «Бенфіки» - це найдорожчий трансфер «орлів» минулого літа, тому від нього чекали яскравої гри та багато голів. У результаті Яремчук не просто не зміг стати потенційною заміною Нуньєсу, а й не адаптувався до португальського футболу. Роман програв конкуренцію не лише уругвайцю, а й Гонсалу Рамушу, який взагалі вважався гравцем дубля. Як жартують у Португалії – єдина корисна дія, яку Яремчук здійснив у новому сезоні – це перехід у «Брюгге».

Marty: Яремчук давно зупинився у розвитку. Дивно, що наші скаути цього не помітили. Думаю, що Яремчук уже пройшов свій пік форми та пішов на спад. Він не гратиме краще. Він навіть не забиватиме стабільно по 15+ голів за сезон. З кожним роком він забиватиме все менше і менше. Я навіть здивований, що за нього хтось готовий платити стільки грошей.

Pirum: Були великі очікування від переходу Яремчука до «Бенфіки». Начебто і почав він добре, забивав стабільно. Але потім щось пішло не так. Хлопець почав грати настільки погано, що замість нього стали ставити в основу гравців із дубля. Це є показник рівня Яремчука. Він програв конкуренцію всім, кому тільки можна було.

Bancada: Розчарування – це єдине слово, яке спадає на думку, коли я чую про Яремчука. Це форвард, який дуже слабкий у багатьох компонентах. Від нього було більше проблем, ніж користі.

TuaTL: Хочеться сказати Яремчуку дякую, незважаючи на те, що він так і не прижився у «Бенфіці». Він прийшов у клуб у складний момент, забив кілька важливих голів, намагався бути корисним, але вище голови не стрибнеш. Яремчук просто недостатньо сильний форвард для «Бенфіки».

Palminha: Гарний гравець з великим потенціалом, але має явні проблеми з психологією. Яремчук міг би стати новим Нуньєсом, але зрештою навіть до основного складу перестав потрапляти. І це ще до початку війни в Україні. Хлопцю треба найняти персонального психоаналітика та працювати над собою, у цьому немає нічого ганебного. Наскільки я чув, навіть Роналду має проблеми з психологією і він саме так їх вирішив.

Encarnada: Добре, що вдалося непогано заробити на його переході. Можна сказати, що вчасно позбулися марного гравця. Думаю, що вже взимку ми б і 10 мільйонів не змогли б одержати за Яремчука.

Leao: Де зараз ті, хто доводив, що Яремчук – це видатний гравець, якого можна буде продати потім за 50-60 мільйонів євро до топ-клубів? Хлопець весь рік виборював місце в основі, програв конкуренцію Рамушу, а тепер іде на зниження, знову до Бельгії.

Chuby: Багато хто говорить, що Яремчук прийшов у складний час для «Бенфіки», тому не зміг заграти. Але це брехня. Проблеми «Бенфіки» виникли саме через таких гравців, як Яремчук, які не могли нічого корисного зробити для клубу, а лише створювали нам проблеми.

Sousa: Безглуздо навіть намагатися порівнювати Яремчука та Нуньєса. Це гравці із різних планет. Дарвін забив дуже багато голів і перейшов у «Ліверпуль», а Роман забивав по святах, і повернувся до Бельгії. При цьому у Яремчука було все, щоб стати гравцем основи, але він із самого початку не зміг влитися у колектив. Він був чужим у «Бенфіці», не захотів адаптуватися, не захотів стати частиною команди. Тож усе так і сталося.

Borges: Найгірший трансфер минулого літа. Як можна було заплатити 17 мільйонів євро за такого слабкого гравця? Я одразу тоді сказав, що у нас у дублі є форварди сильніші, так і вийшло. Рамуш та Араужо набагато більш технічні та хитрі нападники. Вони мають великий потенціал. А для Яремчука межа – це чемпіонат Бельгії.

Damaia: Дякую, що не безплатно пішов… Тепер гроші від продажу Яремчука можна буде витратити з користю. На покупку Рікарду Орти. Це було б бездоганно. Центральних форвардів у нас у команді і так вистачає.

Figuerede: «Бенфіка» посипалася у середині сезону, новий тренерський штаб, потім в Україні розпочалася війна, яка не припиняється досі, потім знову новий тренер. Яремчук просто не витримав такої психологічної напруги. Він талановитий форвард, але йому треба було змінити обстановку. Удачі в Бельгії, і дякую за все.

Honesto: Думаю, що Яремчука неправильно використовували у «Бенфіці», не на тій позиції, на якій він грав у Бельгії. Поки у команді був Жезуш, Яремчук стабільно грав та забивав. Потім все пішло зовсім не так, як хотілося б усім нам. Яремчук емоційно нестабільний гравець, тож не зміг упоратися з тими проблемами, з якими зіткнувся у «Бенфіці».

Firmo: Йди і не повертайся. Про Яремчука ніхто не згадуватиме, бо й згадати особливо нема чого. Хлопець більше лікувався і страждав із різних причин, ніж грав. Якщо навіть за всіх проблем в атаці Яремчук втратив місце в основі минулого сезону, то про що говорити взагалі?

Maniac: Сподіваюся, що війна в Україні скоро закінчиться, а Яремчук заграє у «Брюгге». Він може грати краще, але не у Португалії. Краще нехай буде зіркою у Бельгії, ніж гравцем дубля у Прімейрі.

Tacuara: Я не шанувальник Яремчука і вважаю його слабким форвардом, але хіба в «Бенфіці» зараз є сильніші гравці? Гонсалу Рамуш не зможе витягнути весь сезон, йому потрібна адекватна заміна. Муса, Піньо, і решта – це гравці ще гірше, ніж Яремчук. Боюся, що ми ще пошкодуємо про продаж українця.

Afonso: Досі не збагну, як ми могли заплатити за нього 20 мільйонів євро. Але також не можу збагнути, як ми змогли продати його за 19 млн? Це схоже на відмивання грошей. Продати за 19 мільйонів форварда, котрий майже не забиває? Це схоже на марення.

Saganto: Я взагалі шокований, що за цього хлопця хтось готовий був заплатити хоч якісь гроші. У результаті «Бенфіка» навіть не надто втратила на купівлі-продажі Яремчука.

Luxx: Єдина корисна дія, яку Яремчук здійснив у новому сезоні – це перехід у «Брюгге». Дякую, що пішов без жодних скандалів, і не став створювати зайвих проблем для всіх.

Magnificos: Яремчук – це головне трансферне розчарування минулого сезону За хлопця заплатили 17 мільйонів євро, а він то лікувався, то в нього якісь особисті проблеми, то не міг порозумітися з тренерським штабом. 6 голів за сезон у Прімейрі забив. На один більше, ніж захисник Грімальдо. Здавалося, що це вже дно, але цього сезону Яремчук почав грати ще гірше.