«Брехня, неохайність і нетримання партнерських відносин»: Пироженко розповів, скільки йому залишився винен Шаблій за перехід Хачеріді в ПАОК

Футбол України 30 Серпня, 22:23 552
«Брехня, неохайність і нетримання партнерських відносин»: Пироженко розповів, скільки йому залишився винен Шаблій за перехід Хачеріді в ПАОК
Відомий футбольний агент Іван Пироженко відверто поговорив на тему його партнерських відносин із колегою Вадимом Шаблієм, який обдурив його на велику суму чотири роки тому.

2016 року екс-захисник «Динамо» та збірної України Євген Хачеріді підписав домовленості з Шаблієм, але вже 2017-го він змінив Шаблія на 16 Football Agency, яку очолював Пироженко.

Під час трансферу Хачеріді до ПАОК у 2018 році агенти домовилися співпрацювати над переходом, а потім поділити комісійні, але Шаблій думав інакше:

«Я стикався з Шаблієм, і це була брехня, це була неохайність, нетримання партнерських відносин. Ми зробили спільну роботу з Хачеріді. Ми зробили свою роботу, Хачеріді перейшов у ПАОК, а він вирішив комісійні не віддавати [170 тисяч євро]».

Пироженко сказав, що після трансферу Шаблій максимально відсторонився від нього, але гроші так і не повернув:

«Моя частка там була 50%. Це закінчилося ще одними зустрічами. Після цього я зрозумів, що з цією людиною нічого робити. Дійшло до того, що Шаблій перестав брати слухавку, почав ховатися. Ми вирішили більше ніколи не стикатися», – сказав Пироженко в ефірі програми «ТаТоТаке».