«Миколенко був дуже поганий. Йому треба залишити команду». Реакція фанатів «Евертона» на провальний матч українця

Світовий футбол 31 Серпня, 10:25 1224
«Миколенко був дуже поганий. Йому треба залишити команду». Реакція фанатів «Евертона» на провальний матч українця
Матч четвертого туру англійської Прем'єр-ліги закінчився для Евертона черговою втратою очок. «Іриски» не змогли втримати перемогу проти Лідса (1:1).

Сталося це не без допомоги Миколенка, який спочатку не відібрав м'яча у колумбійця Луса Сіністерра, а потім взагалі дозволив йому пробити, не заблокувавши точний постріл.

Такі дії у захисті українця не залишилися поза увагою вболівальників англійської команди.

«Міколенко викликає занепокоєння. Не думаю, що він близький до того рівня, який нам потрібний, але сподіваюся, що я помиляюся», – @Mark Dyson.
«Миколенко далеко не так хорош, його гра в захисті не дуже хороша, а в нападі слабка. Нам потрібно ще кілька підписань до четверга», - @Nick Gregory.
«Я вважаю, що Миколенко був дуже поганий сьогодні. Йому потрібно покинути команду», – @Meirion Jones.
«Якби не рожеві футболки, я б подумав, що Івобі та Миколенко грають за Лідс», - @ Scott Wilt.

Але не всі були такі однозначні, частина вболівальників зазначили, що гра українського лівого захисника була однією з найкращих у команді.

«Не знаю, що ви дивитеся, Миколенко один з наших найкращих гравців», - @Marj Quine.
«Четвірка захисників виглядала надійно та впевнено. Миколенко був таким же працьовитим та продуктивним, як і вся команда. Тяжка боротьба за очко, могли і виграти», – @Colsy Johnston.
«Івобі, Гордон, Онана, Паттерсон, Миколенко та Тарковські грали гідно. Пощастило, що взяли очко, не видно жодної структури, яка йде вперед. Переживаю за сезон», - @ Connaire Kewn.