Світовий футбол 1 Вересня, 10:34 534
«Спеція» з Коваленком програла «Ювентусу», «Наполі» втратив очки в матчі з «Лечче» | 19-27
​В останніх двох матчах ігрового дня у Серії А Ювентус вдома приймав Спецію, а Наполі зустрічалось з Лечче.

Туринский клуб здобув перемогу над Спецією.

Єдиним голом господарів відзначились на старті поєдинку. Головний бомбардир та актив «старої сеньори» Душан Влахович впевнено реалізував штрафний удар, поціливши прямо у дев'ятку воріт Драговскі. Вже у доданий арбітром час дебютний гол за Ювентус забив Мілік.

Український півзахисник гостей Віктор Коваленко вийшов на поле зі старту, але був замінений у другому таймі матчу.

Ювентус - Спеція 2:0

Гол: Влахович, 9, Мілік, 90+2

У паралельному поєдинку Наполі вдома не зміг подужати Лечче (1:1).

На 25 хвилині гості могли відкривати рахунок, але Коломбо не забив 11-метровий удар. Натомість забили господарі. Політано асистував, а Ельмас виводив їх вперед. Гості забили у відповідь дуже швидко, за чотири хвилини. Коломбо виправився за пенальті та забив сильним ударом метрів за 22.

Наполі — Лечче 1:1

Голи: Ельмас, 27 — Коломбо, 31