«Я б на піку заграв би за збірну України» Усик розповів, що хоче продовжувати грати у футбол

Збірна України 2 Вересня, 16:17 423
«Я б на піку заграв би за збірну України» Усик розповів, що хоче продовжувати грати у футбол
Хвалим наших ребят.Український боксер, чемпіон світу за версіями WBO, WBC, IBO, IBF Олександр Усик поділився своїм бажанням продовжувати грати у футбол.
«Те, що відбувалося в Туреччині (Winter Cup - прим.). Я дуже вдячний власнику Полісся, я мріяв про те, щоб зіграти за професійну футбольну команду.

Я трохи протупив, мені здається, 2 лютого було день народження у мого сина, якби ми перенесли його на неділю, то я залишився б до фіналу. Я так загорівся, але щоб не підставити людей я поїхав.

Мені це дуже сподобалося і я хочу продовжувати це. Гратиму з ветеранами».

Також українець згадав про футбол, коли відповідав чи вважає Ф'юрі одним з найбільших боксерів в історії.

Спортсмен заявив, що на піку заграв би за національну команду України.

«Слухайте, кожна епоха має своїх героїв, коли починають порівнювати, що я б на піку завалив того, а я б на піку побив того. Та я б на піку заграв за збірну України і завалив би хет-трик.

Я ж лютий взагалі, я дев'ятки так шмаляю. Коли ми грали в Туреччині мене, до речі, попросили: «Санєчка у тебе там реванш попереду, будь ласка, тільки не забивай, інакше тебе забере якась англійська команда.

Я так стримувався. Промахнувся один раз, не так швидко біг», - заявив Усик на своїй першій прес-конференції після другого бою з Ентоні Джошуа.