УПЛ зробила офіційну заяву щодо рішень Печерського суду про телеконфлікт

Футбол України 2 Вересня, 19:19 364
УПЛ зробила офіційну заяву щодо рішень Печерського суду про телеконфлікт
В Українській Прем'єр-лізі висловились щодо резонансних рішень Печерського суду.
«31 серпня 2022 року Українська Прем’єр-Ліга отримала дві ухвали від Печерського районного суду м. Києва за підписами суддів Волкової С. Я. та Вовка С. В.

Цими ухвалами, які базуються на позовах двох громадян, Печерський районний суд м. Києва заборонив Українській Прем'єр-Лізі вчиняти певні дії з перешкоджання реалізації прав на використання домашніх матчів ФК Динамо (Київ), СК Дніпро-1 (Дніпро), ФК Зоря (Луганськ), ФК Металіст (Харків), ФК Рух (Львів) у рамках Чемпіонату України з футболу серед команд клубів ОПФКУ Прем’єр-ліга сезону 2022/23 років на деяких Youtube-каналах.

УПЛ заявляє, що дане питання буде вирішуватися в юридичній площині відповідно до норм чинного законодавства України та нормативно-правових документів Української Асоціації Футболу й Української Прем’єр-Ліги. Відповідні ухвали Печерського районного суду м. Києва від 31 серпня 2022 року будуть оскаржені УПЛ у передбачені чинним законодавством терміни», – йдеться у заяві на офіційному сайті УПЛ.

Нагадаємо, Печерський суд м. Києва заборонив УПЛ знімати очки з Динамо, Металіста, Руху, СК Дніпро-1 та Зорі за трансляції на інших медіаресурсах та кидати страйки на трансляції матчів в YouTube. Обидві ухвали про забезпечення позову підлягають негайному виконанню.