Футбол України 3 Вересня, 09:21 1617
Яремчук забив курйозний гол у дебютному матчі за «Брюгге» – нова команда українця влаштувала погром | 19-27
«Брюгге» у рамках 7-го туру чемпіонату Бельгії розтрощив суперника з рахунком 4:0.

Чемпіонат Бельгії, 7 тур

Брюгге – Серкль Брюгге – 4:0

• Голи: Сков Ольсен, 44, Марселен, 60 (автогол), Нільсен, 68, Яремчук, 83

Господарі, попри суттєву перевагу, зуміли вийти вперед лише наприкінці першого тайму. Однак після перерви команда Соболя та Яремчука буквально розчавила Серкль ще трьома м'ячами.

Яремчук, який щойно перейшов з Бенфіки, з'явився на полі на 63-й хвилині, замінивши найкращого бомбардира команди Жутгла. Останній, до слова, покинув поле з асистом.

Українцю знадобилося лише 20 хвилин, щоб оформити гол у дебютному матчі. Яремчук з-за меж штрафного майданчика наважився на удар, а м'яч після підступного рикошету від захисника залетів у ближній кут.

Соболь залишився на лаві запасних.

Брюгге підіймається на другу сходинку (16 очок), а Серкль залишається на 16-му місці та має у своєму активі 5 залікових балів.