Моралес розповів, чому у «Динамо» зірвався трансфер екс-нападника «Порту»

Динамо Київ 3 Вересня, 15:15 7952
Моралес розповів, чому у «Динамо» зірвався трансфер екс-нападника «Порту»
«Динамо» було зовсім близьким до підписання екс-нападника «Порту».

«Динамо» зірвало 2 трансфери легіонерів – форвард з Бундесліги відмовився через сім'ю.

А Роберто Моралес розповідає чому зірвався трансфер нападника Зе Луїша:

Сам по собі екзотичний форвард з Кабо-Верде був би цікавим ще років п’ять тому. Тоді, вже з усіма своїми вадами, він був досить сильним і правильним форвардом. В Україні проблема з акцентованими нападниками, а Зе якраз може виконувати цю роль, як може й підіграти та бути допоміжним на вістрі. Взагалі, його таланти для серйозних клубів, але поведінка і ментальність точно – ні. Ба більше, у цього гравця були дуже серйозні проблеми з травмами, тож це у віці за 30-ть (Зе Луїшу - 31!) теж дуже погана рекомендація. Плюс 4 місяці простою після подорожі до саудів.

І все ж Луческу хотів справжнього нападника.

Проблемою у перемовинах було те, що справи Зе ведуть досить амбітні агенти, тому контракт мав бути не з середніх для нинішнього Динамо. Також Луїш - вільний агент і в такому випадку комісійні теж просили амбітні. Ну й звісно - фактор війни, що триває в нашій країні. Дуууже багато «але».

Однако те, що цей трансфер не відбувся швидше плюс для киян. Колись у Шахтарі Луческу вмів працювати з талановитими гульвісами Матузалемом, Жадсоном і Брандао, терпів їхні витівки. Але вже в Динамо він не зміг (чи не захотів) приборкати дуже сильного як фізично, так і технічно Жерсона Родрігеша. Тому варіант з Зе Луїшем не виглядав досить перспективним, попри усі ігрові таланти нападника».