«Зоря» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА

Динамо Київ 3 Вересня, 16:42 1184
«Зоря» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА Фото: ФК Динамо Київ
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 3-го туру VBET ліги «Зоря» - «Динамо».
— Пасхал є Пасхал. В першому таймі давав грати, були порушення на грані жовтої картки, але він їх не показував. Розумів, що є другий тайм і все ще попереду. В другому таймі дійшло до того, що він почав їх видавати коли потрібно і коли не потрібно. Назарина порушив правила на Шапаренку - така собі жовта. Буяльському за апеляцію, певно, дав. Була погана трансляція - ніяка... Русину теж дав, але він зфолив на чужій половині поля, в атаці.

Вилучення Вантуха - теж таке вилучення... «Динамо» нічого з цього не отримало, ще й пропустило. Дивишся: одна команда атакує, а інша не дає забити і забиває тричі, а та, що намагалася атакувати - всього два. На сьогодні «Динамо» має такі проблеми. Вважаю, що «Динамо» зараз переживає перехідний період. Подивимось, що буде далі. Таке враження, ніби кияни живуть думками, що вони сильна команда і вони живуть тим часом. Зміна складу болісно не проходить. Нападника в команді немає.

Якщо порівняти вчорашнє суддівство Арановського і сьогоднішнє Пасхала, то помітно, що це судді з одної когорти, одного класу. Це їхній рівень і кращі не виростуть. В них фіксація порушень на рівні початківців. Боротьба в футболі дозволена - плече в плече. Той же Караваєв був вкрай здивований через пред'явлене йому порушення в кінцівці матчу. Це був абсолютно ігровий момент. Ці арбітри проводять то хороші матчі, то погані. Немає стабільності. Ми критикуємо футболістів за погану гру, тренери теж, а арбітрів ніхто не критикує. Лучано Луччі сидить собі в Італії, п'є каву, отримує наші гроші і йому байдуже. Немає ніяких рішень і розборів. Позицій УАФ мені не зрозуміла. Певно, це їх влаштовує.


Микола Тимощук