Три антигерої матчу «Зоря» - «Динамо»

Динамо Київ 3 Вересня, 19:26 12781
Три антигерої матчу «Зоря» - «Динамо» | 19-27
Київське «Динамо» у третьому турі програло луганській «Зорі» і залишилося на дні турнірної таблиці.

Те, що відбувається з нашою командою, дуже важко пояснити. Перший тайм був жахливий і Зоря по ділу вела у рахунку 2:0, а якби Русин не був піжоном, то міг і третій забити у роздягальню.

Обираючи антигероїв зустрічі нам вистачило 45-и хвилин, адже саме провал у першій половині став вирішальним і показовим. Другим тайм наші футболісти провели досить непогано і можна сміливо сказати, що бодай на один заліковий бал кияни награли, але сталося, як сталося.

3. Володимир Шепелєв

Головною проблемою стало те, що ми банально не могли як слід розвинути атаку. Що тут казати, якщо Сирота був у рази гострішим в атаці ніж всі наші центальні півзахисники. Шепелєва ми взагалі майже на полі не бачили, таке враження, що Володимир просто розчинився у повітрі і лишень інколи був помітним.

Не дивно, що Луческу вирішив зняти з гри Шепелєва, який гру провалив.

2. Олександр Андрієвський

Олександр був набагато помітнішим, аніж Шепелєв, але занести собі до активу цю гру він точно не може. Величезна кількість браку + він пару разів мав класний шанс, щоб пробити з вигідною позиції і робив це невдало - удари летіли на трибуни.

Ну і також, що важливо, Андрієвський наче грав сам по собі, ніякого конекту з тим же Буяльським не було, тож Містер вирішив у перерві зняти і Андрієвського також. У другому таймі пішла зовсім інша гра. Вихід Сидорчука та Шапаренка допоміг розправити крила і Буяльському, який віддав гольову на Ваната і сам забив.

Зоря Динамо — огляд матчу УПЛ 03.09.2022 / НВ

3. Томаш Кенджора

Ну, і головним антигероєм зустрічі заслужено стає Томаш Кенджора. З перших хвилин поляк діяв невдало, нічого не виходило і кульмінацією провального старту стало те, що Назарій Русин наче у себе вдома, спокійно отримав передачу і з меж штрафного пробив у ближній кут. Від Томаша був невеликий рикошет, що завадило Бущану зреагувати. Так у захисті грати не можна.

Продовження тайму мало що змінило і Кенджора продовжив багато помилятися + в атаці користі ніякої не приніс. На 45-й хвилині ми ледь не пропустили 3-й гол, Томаш маючи пару метрів фори у порівнянні з Русиним, дозволив Назарію себе обігнати і без перешкод вийти віч на віч з Бущаном і добре, що екс-гравець Динамо пробив повз ворота.