Світовий футбол 4 Вересня, 09:34 406
«Барселона» в гольовому шоу розтрощила «Севілью» та наблизилась до «Реала» в Ла Лізі | 19-27
У суботу, 3 вересня, завершився матч 4-го туру Ла Ліги між «Севільєю» та «Барселоною».

Барселона розгромила Севілью. Новачки каталонців Рафінья та Роберт Лєвандовскі здобули комфортну перевагу для «кулес» ще у першому таймі. Польський форвард відзначився вже 5-м забитим м'ячем за Барселону в стартових 4-х турах Прімери. Асистував Лєвандовскі інший новачок команди – Жуль Кунде. По перерві Ерік Гарсія поставив крапку в матчі завдяки гольовій передачі від того ж таки Кунде – 3:0.

Атлетіко в гостях розписав результативну нічию з Реал Сосьєдадом. Альваро Мората вивів «матрацників» веперд вже на 5-й хвилині, втім втримати перемогу мадридцям не вдалося. У другій половині Умар Садік врятував свою команду від поразки.

Чемпіонат Іспанії з футболу. 4-й тур

Ла Ліга. 3 вересня

«Севілья» – «Барселона» – 0:3

• Голи: Рафінья, 21, Левандовськи, 36, Гарсія, 50

Отже, Барселона (2 місце, 10 очок) наближається до Реала (1 позиція, 12 балів) в боротьбі за трофей Ла Ліги. В Атлетіко та Реал Сосьєдада по 7 очок в активі, вони розташувались на 6-й та 8-й сходинках відповідно. Севілья ризикує опуститись в зону вильоту, здобувши лише 1 бал за підсумками стартових 4-х турів Ла Ліги.