Йожеф Сабо: «Динамо» точно програє «Фенербахче», а зі «Львовом», можливо, нічию зроблять»

Динамо Київ 4 Вересня, 10:04 695
Йожеф Сабо: «Динамо» точно програє «Фенербахче», а зі «Львовом», можливо, нічию зроблять»
Колишній тренер «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував невдалий старт команди у новому сезоні УПЛ.

– Йожефе Йожефовичу, що трапилося з Динамо?

– Моя думка – Луческу просто перевантажив гравців. Він давав шалені навантаження заради того, щоб команда потрапила до Ліги чемпіонів. Луческу їх настільки навантажив, що вони у другому таймі пішки ходять. Він уже не знає, що з ними робити.

Я ще після програшу «Дніпру-1» сказав, що вони та другий матч програють. Луческу завалив гравців «Динамо» в яму, тепер їх треба витягати. Ми ще з Лобановським на цю тему розмовляли, що не можна перевантажувати гравців. Навантаження треба поступово давати.

Але ж Луческу досвідчений тренер, він повинен був знати, що вийде в результаті, якщо давати таке навантаження?

– Для нього головне було – потрапити до Ліги чемпіонів. Не потрапив! Якби він туди вийшов, то йому багато чого можна було б пробачити. Зараз кияни перебувають у такому стані, що я не думаю, що вони виграватимуть.

– Наступний матч Динамо грає у Лізі Європи з «Фенербахче», потім – у чемпіонаті з «Львовом». Коли ж нам чекати на перемогу киян?

– «Фенербахче» вони точно програють, а зі «Львовом», можливо, нічию і зроблять. Луческу посадив гравців. На початку матчу вони ще можуть рухатися, а після 30-ї хвилини взагалі сідають. У другому таймі швидкості немає, мислення нема, свіжості немає. Нічого немає, все в занепаді!

– Про чемпіонство «Динамо» вже можна забути?

– Все ще може бути, чемпіонат довгий. Я не знаю, чи зможе Луческу витягти їх із цієї ями. Подивимося.

– Зявилася інформація, що «Динамо» купує ексфорварда московського «Спартака» Зе Луїша. Як думаєте, такий трансфер буде доречний, враховуючи давню ворожнечу між клубами?

– Думаю, це неправда. По-перше, для цього потрібні гроші, а Суркіси ніколи свою кишеню не відчиняли. Ні-ко-ли! — відповів Сабо. – відповів Сабо.