Єгор Назарина: «У нас у кожному матчі багато гольових моментів»

Футбол України 4 Вересня, 11:20 398
Єгор Назарина: «У нас у кожному матчі багато гольових моментів» | 19-27
Єгор Назарина заявив, що перемога луганській команді над киянами (3:2) у поєдинку 3 туру чемпіонату України далася з великими труднощами.

«Ми здобули тяжку перемогу. Наша команда вдало стартувала в УПЛ, здобувши три перемоги поспіль. Ми дуже щасливі. Намагатимемося продовжити так само.

Перший тайм був більш вдалим для «Зорі»? Так, погоджуся. Ми також хотіли контролювати гру після перерви. Але не вийшло. «Динамо» – дуже гарна команда. Вони притиснули нас до своїх воріт. Найголовніше, що ми заробили три очки і у гарному настрої поїдемо до Львова, на гру з «Рухом».

Знаєте, у нас у кожному матчі багато гольових моментів. Так було і з «Університатею», і з «Ворсклою». Ось і тут ми у першому таймі могли закривати гру, цілком рахунок міг бути 4:0 на нашу користь. Вийшло, як вийшло», - розповів Назарина.

Нагадаємо, у грі «Зоря» - «Динамо» (3:2) господарі забили два голи до перерви (відзначилися Русин та Мишньов). На 50-й хвилині динамівець Ванат один гол відіграв, але на 70-ій – Бражко встановив, як виявилось, підсумковий результат.