«Брюгге» хотів іншого форварда замість Яремчука – бельгійський клуб влетів на 9 мільйонів

Світовий футбол 4 Вересня, 13:37 294
«Брюгге» хотів іншого форварда замість Яремчука – бельгійський клуб влетів на 9 мільйонів
Генеральний директор «чорно-синіх» Вінсен Маннаерт розповів, як чемпіону Бельгії вдалось підписати нападника збірної України Романа Яремчука.

Екс-форвард «Динамо» цього тижня повернувся у Лігу Жупіле і приєднався до «Брюгге». Команда Едуарда Соболя заплатила «Бенфіці» за українця 16 мільйонів євро (плюс 3 мільйони бонусів) і встановила трансферний рекорд чемпіонату Бельгії. Однак, цей перехід міг би не відбутись, якби...

Беззаперечним пріоритетом «Брюгге» був форвард «Штурма» Расмус Хьойлунд – «чорно-сині» пропонували австрійцям за нападника 10 млн євро. Проте 19-річний данець вирішив прийняти пропозицію «Аталанти», яка, в результаті, виклала за гравця 17 мільйонів. Лише після того «Брюгге» повернувся до кандидатури Яремчука, якого намагався переманити ще за часів виступів у «Генті».


«Підписати Яремчука ми вирішили в останній момент. Ще два тижні тому тренер «Бенфіки» Рогер Шмідт не погоджувався відпускати свого форварда. Але правда у тому, що Яремчук не перейшов би у «Брюгге», якби ми змогли отримати Хьойлунда. Раніше, два-три роки тому, ми вже хотіли запросити Яремчука. Таким чином, він був у нашій базі даних – ви повинні час від часу робити нові запити щодо трансферів», – цитує Маннаерта Voetbalnieuws.be.


Нагадаємо, Яремчук підписав з Брюгге контракт на 4 роки. Transfermarkt оцінює українця у 15 млн євро.