Світовий футбол 4 Вересня, 18:55 836
«Це було б доцільно»: Ребров виступив із пропозицією після втрати очок з «Аль-Айном» | 19-27
Головний тренер «Аль-Айна» Сергій Ребров прокоментував втрачену виїзну перемогу на старті сезону проти «Аджмана» (1:1), знайшовши ключову причину підсумкового результату.

У п'ятницю, 2 вересня, «Аль-Айн» провів матч першого туру чемпіонату ОАЕ проти «Аджмана». Команда Сергія Реброва вийшла наперед уже на шостій хвилині зусиллями Еріка. У другому таймі господарям вдалося зрівняти рахунок.

Але найцікавіше почалося у компенсований час. На 90+7-й хвилині «Аджман» вийшов уперед, але після перегляду VAR арбітр скасував взяття воріт. А на 103-й «Аль-Айн» взагалі міг вирвати перемогу, але Лаба не реалізував пенальті.

На післяматчевій прес-конференції Ребров підтвердив, що початок нового сезону вийшов непростим, і проблема насправді не в команді «Аль-Айну», а в спецi, яка спричинила втрату очок чемпіоном ОАЕ. Більше того, український фахівець припустився необхідності перенесення старту чемпіонату.

«Після першої чверті години ми почали втрачати силу гри та запал і не показували потрібний рівень, обидві команди могли розраховувати на три очки, але я думаю, що в таких обставинах було б доцільно відкласти початок сезону», – цитує українця прес-служба Аль- Айна.

Крім того, Ребров додав, що від подібної погоди (в Аджмані зараз приблизно 35-40°C) постраждають усі клуби, особливо у світлі гри на даний час (матч розпочався о 16:45 за місцевим часом).

Нагадаємо, що гра з «Аджманом» стала дебютною у футболці «Аль-Айна» для капітана збірної України Андрія Ярмоленка. Наступний матч «бос» проведе 10 вересня вдома проти «Аль-Дафри».