Ігор Суркіс про телепул: «Не можу погодитися з Цигаником, що хтось так цинічно дивиться у майбутнє, щоб потрапити до Ліги чемпіонів»

Динамо Київ 4 Вересня, 20:42 594
Ігор Суркіс про телепул: «Не можу погодитися з Цигаником, що хтось так цинічно дивиться у майбутнє, щоб потрапити до Ліги чемпіонів»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував слова журналіста Ігоря Циганика щодо ситуації з телепулом.

– Ігор Циганик видав велику емоційну промову хвилин на 30 щодо телепулу та УПЛ. Він не назвав наприкінці клуб, але зробив натяк, що скандал вигідний «Шахтарю».

– Я не думаю. Я прочитав – і не можу з цим погодитись, що хтось так цинічно дивиться у майбутнє, щоб потрапити до Ліги чемпіонів. Там треба проходити три етапи, перше місце сьогодні вже нічого не дає. Знаючи того ж Ахметова та інших президентів клубів, сьогодні самоціллю не є будь-якими шляхами зайняти те чи інше місце.

Сьогодні самоціль – зберегти футбол, я вам хочу наголосити на цьому. Немає сьогодні такої мети, як раніше, мовляв, «ось би потрапити до Ліги чемпіонів, бо це одразу гроші, можливість робити якісь трансфери та показувати себе на найвищому рівні».

– Чи є у вас частка на плюсах?

– Так, у мене частка на плюсах 8,33%. Вона ні на що не впливає. Ви самі розумієте, що з цими відсотками я можу лише дмухати в трубу. Я ні на що не впливаю і на жодних зборах не був. І мене ніколи туди не запрошували. Що маю – те маю. Хочете, вам подарую цю частку? — заявив Суркіс в інтерв'ю Tribuna.