Футбол України 4 Вересня, 21:27 370
«Спеція» втратила перемогу над «Болоньєю» після заміни Коваленка – українець став найкращим у складі «орлят» | 19-27
У неділю в рамках 5-го туру Серії А відбулось декілька матчів.

Удінезе – Рома – початок о 21:45

Кремонезе після виходу в Серії А програла усі чотири матчі, тож у домашці проти Сассуоло вболівальники вимагали набрати хоча б одне очко. Зустріч виявилась непростою для обох команд – гості домінували, завдавши значно більше ударів, однак дійсно небезпечних моментів було дуже мало. Господарі, своєю чергою, забили гол на 34-й хвилині зусиллями Дессера, але його скасували через офсайд.

На жаль для нейтральних глядачів (і для Джанлуки Віаллі, який спостерігав за грою на трибунах), легальних голів команди не забили. Фінальний свисток зафіксував нульову нічию. Кремонезе набрав перше очко у еліті, а Сассуоло розписує третю «мирову» поспіль.

Спеція на власному полі приймала Болонью. У складі господарів з перших хвилин знову вийшов Віктор Коваленко, якого напередодні розхвалив Лука Готті. На жаль, «орлята» пропустили вже в дебюті: Медель з центра поля віддав довжелезну передачу на Арнаутовіча за спини захисників, Марко втік від опіки, відіграв голкіпера і пробив у вже порожні ворота. Оборонець у падінні намагався вибити і навіть зачепив сферу, але врятувати не зміг. За трохи Коваленко асистував Нзолі у спробі зрівняти – Скорупскі потягнув м'яч з лівого кута.

Орсоліні у відповідь перевірив пильність Дронговскі з далекої відстані. Наприкінці тайму українець пробивав сам, але захисники заблокували удар і винесли снаряд на кутовий. Вже у доданий час Бастоні відновив статус-кво, забивши гол у роздягальню: Сімоне наважився на несильний удар у кут воріт – Скорупскі не бачив моменту пострілу і навіть не ворухнувся.

По перерві господарі вийшли вперед: Бастоні зі стандарту навісив у штрафний майданчик Болоньї, а Схаутен, намагаючись перервати подачу, зрізав м'яч у власні ворота. На 64-й хвилині Готті вирішив дати відпочити Коваленкові. Не пройшло і 30 секунд після заміни як Болонья зрівняла: Арнаутовіч оформив дубль, забивши гол-близнюк (навіс за спини захисників, спурт до воріт і вдале завершення поміж ніг кіперу). До слова, українець разом з Бастоні став найкращим гравцем своєї команди (обидва набрали по 7,3 бали від статистичного порталу SofaScore). Нічия принесла Спеції 5 очок і тринадцяту сходинку турнірної таблиці Серії А, Болонья з 3 пунктами – п'ятнадцята.

У ще одному матчі зійшлись невдахи турнірної таблиці – Верона і Сампдорія. Доля матчу вирішилась на останніх хвилинах першого тайму. Спочатку Капуто вивів гостей вперед, пробивши з меж штрафного у лівий кут. За трохи Аудеро відзначився автоглом. А вже у доданий час Дойг вдало добив м'яч після відскоку.

Лазанья після відпочинку міг забивати третій гол, але примудрився не влучити у порожні ворота. Згодом Аудеро сторицею реабілітувався за фейл у першому таймі: спочатку він потягнув сферу після удару Лазовіча головою, а згодом врятував від пострілів Велозу і все того ж Лазовіча. Попри якість гри на останньому рубежі, напад Сампдорії не зміг виконати свою функцію і зрівняти. Як наслідок, перша перемога Верони в сезоні.