Наставник «Колоса»: «Всі хочуть очки, через це є бажання не ризикувати, зіграти десь простіше»

Футбол України 5 Вересня, 15:38 158
Наставник «Колоса»: «Всі хочуть очки, через це є бажання не ризикувати, зіграти десь простіше»
На думку головного тренера «Колоса» Ярослава Вишняка у матчі УПЛ проти «Минаю» (1:1) обидві команди не награли на перемогу. Про це він повідомив на прес-конференції після гри.

- Враження після гри: було більше емоцій, ніж футболу у виконанні гравців обох команд. Це на мій погляд. Потрібно, щоб пройшов деякий час, аби гравці взяли себе в руки й могли не перестраховуватися у простих передачах, а відкриватися під них й старатися грати у комбінаційний футбол.

Було багато боротьби – але мало моментів. Така вийшла гра… Всі борються за очки. І ми, і «Минай». Тому і виходять такі матч.

- У першому таймі був футбол, а в другому було більше боротьби. Згодні саме з таким розподілом?
- Всі хочуть залікові бали, через це є бажання не ризикувати, зіграти десь простіше. Ми налаштовували команду на те, аби тримати м’яч, проводити позиційні атаки, але коли був нічийний рахунок, то й підказки виривалися зіграти простіше, надійніше. Не всі ще заспокоїлися після початку чемпіонату. Ближче до кінця гри був хаос. Хотіли і виграти, але й зберегти нічию.

-«Колос» здобув одне очко чи втратив два?
- Якщо оцінювати моменти, мені здається, ця нічия справедлива, закономірна, обидві команди не награли на перемогу, але заслужили на один заліковий бал.