«Ще рік часу і все може змінитися»: Циганик підтвердив небажання Циганкова продовжувати контракт із «Динамо»

Динамо Київ 5 Вересня, 20:45 538
«Ще рік часу і все може змінитися»: Циганик підтвердив небажання Циганкова продовжувати контракт із «Динамо»
Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» висловився про майбутнє півзахисника «Динамо» Віктора Циганкова.
– На сьогоднішній день Віктор не розглядає можливість продовження контракту. Але є ще півроку. Я пам’ятаю, як Андрій Ярмоленко теж колись так говорив, що не збирається перепідписувати контракт з «Динамо», але потім зробив це на фантастичних умовах. А через півроку року його продали в «Боруссію» рівно за 25 мільйонів євро. Тобто тут ще рік часу і все може змінитися.

Вже зараз ходять спортивні директори за Циганковим і його представниками. Представники інших європейських команд вже зараз пропонують Віктору підписати контракт з наступного літа. Це вже порушення регламентних норм, але вони намагаються отримати від Віктора згоду і гарантії, що він з ними укладе контракт.

А далі ситуація достатньо проста: приходить футболіст, його світять і за рік продають вже за достатньо серйозні гроші. Така ж історія, як з Коноплянкою. Зараз я не знаю, як будуть розгортатися події…

Раніше журналіст Сергій Болотніков повідомив про те, що Віктор Циганков не має наміру продовжувати угоду із «Динамо».