«Шахтар» U-19 здобув перемогу над «РБ Лейпциг» у першому матчі Юнацької ЛЧ

Футбол України 6 Вересня, 21:45 544
«Шахтар» U-19 здобув перемогу над «РБ Лейпциг» у першому матчі Юнацької ЛЧ  | 19-27
«Шахтар» U-19 стартував у Юнацькій лізі УЄФА з несподіваної перемоги над однолітками з «РБ Лейпциг».

Шахтар U-19 у попередньому сезоні непогано пошумів у Юнацькій Лізі УЄФА, однак у нинішньому розіграші за «гірників» було дещо лячно. Втім, стартовий склад Оскара Ратулутри на матч проти РБ Лейпциг дещо заспокоїв – в основі вийшли практично усі торішні лідери.

Німців можна було б назвати фаворитами, адже вони пройшли зиму й весну майже без поразок. Щоправда, старт нового сезону виявився не дуже вдалим (поразка від Герти, нічия з Ганзою), тож можна було сподіватись на хороший результат. Підсумковий же рахунок перевершив усі очікування

Вже на 16-й хвилині Булеза вивів донеччан, забивши з передачі Лосенка. В середині ж другого тайму перевагу «гірників» подвоїв Сігеєв – йому асистував Дрозд, який вийшов на заміну всього за хвилину до другого гола. 0:2! Саме з цими цифрами на табло матч і добіг кінця. Шахтар U-19 здобув впевнену перемогу.

«Лейпциг» U19 (Лейпциг) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:2 (0:1)