«У нас немає великих зірок»: Степаненко не вірить у шанси Шахтаря стати першим у групі ЛЧ

Футбол України 7 Вересня, 19:30 178
«У нас немає великих зірок»: Степаненко не вірить у шанси Шахтаря стати першим у групі ЛЧ
Півзахисник «гірників» Тарас Степаненко поділився враженнями від перемоги над «РБ Лейпциг» (4:1) у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.
«Чи здивований я таким підсумком? Ні, ще до гри знав, що ми в гарних кондиціях, аби провести хороший матч. Ми заслужили на цю перемогу. Я відчув, що в нас відмінний колектив, де всі допомагають один одному. Перемогти було нелегко, адже РБ Лейпциг дуже сильна команда, проте ми віддали всі сили на полі та заслужили на цю перемогу.

Ми мали правильний настрій. Якщо в тебе згуртована команда, ти маєш усі шанси на перемогу. Ми заслужили цей результат і рухаємось далі.

Через ситуацію в Україні у нас геть нова команда, однак усі хлопці пройшли академію Шахтаря, мають ментальність і дух цього клубу, знають, як клуб грав на своєму піку в Донецьку. У всіх хлопців правильне мислення – це багато означає для нашого клубу. Ви бачили, що на полі була одна команда. Так, зараз у нас немає великих зірок, проте є команда, – мені здається, за таких обставин це дуже важливо.

Коли ми потрапили до Ліги чемпіонів, я був спокійний за свою команду. Вважаю, ми маємо відмінну нагоду вийти з групи. Не знаю, фінішуємо ми на другому, третьому чи четвертому місці. Ми маємо гарну нагоду продовжити грати у єврокубках у лютому чи березні наступного року. Точно не знаю, але ми побачимо це у майбутньому. Розумієте, молоді футболісти можуть один матч провести на топ-рівні, а в другому провалитися. Спробуємо продемонструвати все найкраще, на що здатні», – цитує Степаненка офіційний сайт Шахтаря.