«Фенербахче» - «Динамо»: передматчева пресконференція Жорже Жезуша

Динамо Київ 7 Вересня, 20:41 1040
«Фенербахче» - «Динамо»: передматчева пресконференція Жорже Жезуша
Головний тренер «Фенербахче» Жорже Жезуш прокоментував матч першого туру Ліги Європи проти київського «Динамо».

«Ми знаємо, що у нас достатньо якості та амбіцій, щоб вийти з цієї групи. Мені здається, що в групі збалансовані 3 команди: Ренн, Динамо Київ і Фенербахче. Ми хочемо вийти із завтрашнього матчу з перемогою. Порівняно з тим часом, коли ми грали з ними місяць тому, зараз ми сильніші. Ми віримо, що у нас достатньо якості, щоб виграти цю гру.

Коли у вас є можливість працювати зі своїми гравцями сам-на-сам, ви можете пізнати їх краще. У той же час були гравці, які покинули нашу команду. Як відомо, Кім Мін Чже покинув команду, і, на мій погляд, він був найкращим захисником, який був у Фенербахче. У футболі є такі, і вони залишилися позаду. Головне, що ми орієнтуємося на нинішній склад. Найближчими днями в усьому світі закриється трансферне вікно. І команди зосередяться на тих гравцях, які в них є. Ми будемо робити те ж саме і продовжимо нашу роботу з гравцями, які у нас є».

«Як ви сказали, наша головна мета — виграти чемпіонат. Ось чому я прийшов сюди. Тепер я краще знаю лігу. Щоб потрапити в Лігу чемпіонів, нам доведеться зіграти відбіркові раунди. У цій країні є всілякі умови для того, щоб піднятися в рейтингу. Це також вірно для Фенербахче.

Нас знову поєднали з київським Динамо в жеребкуванні. У футболі завжди є другий шанс. Думаю, ми сильніші, ніж місяць тому. У попередніх матчах, які ми з ними грали, з нами траплялися речі, які не часто бувають у футболі. Ми тепер сильніші. Ми не дивимося на цей матч як на реванш тих матчів. Для нас, як і матчі, які ми проводимо з іншими суперниками в нашій групі. У футболі завжди потрібно поважати суперників. Я також завжди поважаю своїх суперників. Звичайно, я хочу вигравати в кожній грі», — наводить слова Жезуш офіційний сайт Фенербахче.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!