Світовий футбол 8 Вересня, 00:04 1415
ЛЧ: «Аякс» розгромив фіналіста єврокубка, «Наполі» принизив «Ліверпуль», «Барса» забила 5 голів з хет-триком Лєвандовскі - відео голів | 19-27
Перший тур групового етапу Ліги чемпіонів 2022/23 завершився.

Ліга чемпіонів, 1-й тур

Аякс – Рейнджерс – 4:0

• Голи: Альварес, 17, Бергхюйс, 32, Кудус, 33, Бергвейн, 80

Аякс на правах господаря захопив ініціативу, що конвертувалось у три голи у ворота минулорічного фіналіста ЛЄ ще до перерви протягом 17 та 33 хвилин. Альверес головою чудово замкнув подачу з кутового, Бергхюйс відзначився потужним ударом з рикошетом, а Кудус пройшов флангом і розстріляв дальній кут воріт Рейнджерс.

По перерві віце-чемпіони Шотландії чи не вперше підійшли до воріт суперника і забили. Щоправда, красивий гол Барішіча скасували після перегляду VAR через офсайд. Завершив побиття Бергвейн ціною пошкодження.

Айнтрахт – Спортінг – 0:3

• Голи: Едвардс, 65, Трінкау, 67, Сантуш, 82

У паралельному поєдинку Айнтрахт приймав Спортінг. Минулорічні тріумфатори Ліги Європи контролювали гру у першому таймі, але у другому посипались. Лісабонці доволі несподівано розгромили візаві з рахунком 3:0. Ефектну крапку поставив Сантуш.

Барселона – Вікторія Пльзень – 5:1

• Голи: Сікора, 44 – Кессьє, 13, Лєвандовскі, 34, 45+3, 67, Торрес, 71

На Камп Ноу завітала Вікторія Пльзень, яка провалила старт зустрічі. Барса усе контролювала і двічі забила – голами відзначились літні новачки Роберт Лєвандовскі та Франк Кессьє. Але наприкінці першого тайму «блаугранас» втратили пильність і чехи реалізували свій єдиний момент. Це перший гол Вікторії у ворота Барселони в історії.

Проте одразу ж Лєвандовскі вдруге розписався у воротах візаві, а на 66 хвилині зробив це ще й втретє. Ферран Торрес поставив крапку у знущанні. Барселона очолила квартет С, Баварія йде другою.

Інтер – Баварія – 0:2

• Голи: Сане, 25, Д'Амброзіо, 66 (аг.)

Центральний матч 7 вересня відбувався на Стадіо Джузеппе Меацца, де Інтер приймав Баварію. Мюнхенців вважали фаворитами, що вони довели вже у першому таймі: переважали візаві, створили кілька нагод та, зрештою, забили. Це Мане реалізував вихід віч-на-віч після чудового пасу Кімміха з глибини.

Підопічні Сімоне Індзагі вийшли з роздягальні доволі зарядженими й провели кілька атак. Проте автоголом відзначився Д'Амброзіо після ефектної гри Баварії у штрафному. Мюнхенці довели поєдинок до перемоги.

Тоттенхем – Марсель – 2:0

• Голи: Рішарлісон, 76, 81

Цей поєдинок був найменш насиченим подіями, тому у роздягальню колективи пішли за нулів на табло. Одразу по перерві Мбемба отримав пряму червону, залишивши французів у меншості. Чисельною перевагою «шпори» скористались наприкінці зустріч, коли Рішарлісон оформив дубль.

Атлетіко - Порту 2:1

• Голи: 1:0 - 90+2 Ермосо, 1:1 - 90+5 Урібе (пен), 2:1 - 90+11 Грізманн

Брюгге - Баєр 1:0

• Голи: 1:0 - 42 Сілла

Наполі - Ліверпуль 4:1

• Голи: 1:0 - 5 Зеліньскі, 2:0 - 31 Замбо, 3:0 - 44 Сімеоне, 4:0 - 47 Зеліньскі, 4:1 - 49 Діас

Наполі вдома знищив Ліверпуль. Зєліньскі відкрив рахунок вже на 5 хвилині завдяки призначеному пенальті у ворота «червоних». Осімхен втратив можливість подвоїти перевагу зі ще одного 11-метрового, однак Замбо-Ангісса та Сімеоне до перерви довели рахунок до непристойного. У другому таймі польський форвард Наполі оформив дубль. На 4 пропущені м'ячі Ліверпуль відповів голом престижу – відзначився Луїс Діас.